Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142961
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στο εν λόγω στούδιο αποψε το βραδάκι.

Εξ αιτίας της επερχόμενης αποχώρησης μου απο την Ελλάδα (για λίγο βρε, δε φεύγω μετανάστηςΧαμόγελο) είχα στο hitlist μου 5 στόχους (οι 2 είναι πλέον παρελθόν,ο άλλος αγνοείται κ οι 2 μετρούν τις μέρες τουςΓλώσσα).
Απόψε ξεκίνησα μια βολτίτσα για να διαλέξω το 2ο η μάλλον τη 2η της λίστας και μπαίνοντας στο εν λόγω οίκημα,ωραίο με άφθονο πάρκινγκ (δίπλα,στην αντιπροσωπεία,μην είμαστε κ τελείως κάρτα) και ακούγοντας τη μαγική λέξη "κωλαράκι" με τη συμπαθητική τιμή των 80Ε κ θυμούμενος πόσο καλά είχα περάσει με την Εμμανουέλα την άλλη φορά πριν απο περίπου ένα μήνα,ενέδωσα και καταβάλλοντας το ανάλογο αντίτιμο στη συμπαθέστατη τσατσα, μπήκα στο δωμάτιο όπου περίμενα για κανα δεκάλεπτο έτοιμος να σκάσω απο τη γκάβλα μου.

Μπαίνει η Εμμανουέλα με τα μπαλκόνια,τι μπαλκόνια βεράντες είναι αυτά κ της την πέφτω στα όρθια,μετά απο παθιασμένο μπαλαμούτι,ξάπλωσα στο κρεβάτι όπου μετά απο ακόμη λίγα προκαταρκτικά,ξεκίνησε την πίπα,καλύτερη απο την άλλη φορά,θέλει βέβαια βελτίωση,λίγο με τα δοντάκια να προσέχει.Παράλληλα εγώ ασχολούμουν με τις τρυπούλες της.Έπειτα ανέβηκε απο πάνω,ήμουν βέβαια λίγο πεσμένος,ψιλοαγχωμένος,δεν ξέρω,φοβόμουν μη δε μου κάτσει το κωλαράκι για 3η φορά...

Μετά απο γλυψίματα,φιλήματα,χαιδέματα,τσιμπουκώματα,σε διάφορες στάσεις,πήγαμε κατευθείαν για την πίσω πόρτα,όπου υπήρξαν δυσκολίες,ήμουν εγώ 90%,ήταν κ αυτή σφικτή,έμπαινα έτσι,έμπαινα αλλιώς,έβγαινα μετά απο λίγο,φοβήθηκα μη χαθεί η μάχη,αλλά φευ!Ο στρατιώτης υπάκουσε στις διαταγές και σκληρός κ ντούρος μετά απο ένα διάστημα αυτοεξυπηρέτησης μου,μπήκε στη στενή τρύπα σε στάση ιεραποστολική,όπου μετά απο συνεχείς,σταδικά επιταχυνόμενες,ανελέητες παλινδρομήσεις,έχυσε ηρωικά μαχόμενος!

Καθίσαμε τα είπαμε,χαλαρώσαμε,όλο γλωσόφιλα κ χαδάκια κ αφού αποχώρησε μετά απο αρκετή ώρα,ντύθηκα κ εγώ κ την έκανα...

Συμπερασματικά:
Η κοπέλα είναι απο τις κορυφαίες έβερ σε συμμετοχή,υπομονή,διάθεση,πραγματικά σέβεται τη δουλειά της,τον πελάτη κ τιμάει τα λεφτά που παίρνει μέχρι το τελευταίο λεπτό.
Ήταν μια πολύ ευχάριστη εμπειρία,αρκετά GFE,ίσως υπερβολικά?,αλλά σίγουρα θετικότατη!
Επίσης θετικό ότι είναι Ελληνίδα κ μιλάς μαζί της άνετα,αλλά κυρίως ότι δημιουργεί οικιότητα.Που ίσως εν τέλει να είναι κ το κλειδί ή μάλλον ένα απο τα κλειδιά του επαγγέλματος...

Χαχα,ακούστε κ το καλύτερο:Όπως κουβεντιάζαμε στο τέλος,της είπα ότι την είχα επισκεφθεί στο Ρ-Κ το γωνιακό,μου είπε ότι δούλεψε για λίγο στο Villa,της λέω το ξέρω απο το Ίντερνετ,μου λέει κ αυτοί (απο το Villa) για αυτό μου τηλεφώνησαν να δουλέψω ρεπατζού,επειδή είχα καλές κριτικές κ σχόλια στο site.
Μιλάμε είμαστε απίστευτοι,δίνουμε δουλειά στον κόσμο!

Καλό βράδυ απο μένα κ καλά γαμήσια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
o mikros toumpanistis
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού