Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163618
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
εχθές στο ημίχρονο του παοκ ήπα να πεταχτό δυο λεπτά να κάνω μια κατάθεση!πήγα πρότα στο "σεχ εντ δε σιτυ"μήπως και είναι το μωρό μου η ρεμπέκα αλλά θα ερχόταν στης 8.00 δεν προλάβενα,έφυγα και πίγα στον εν λόγω στούντιο η τσατσά ηταν έξω μπαίνω μέσα τσουπ το μελαχρινό νινί αλεξάνδρα χαμόγελο με την μια η γκόμενα μου λέει το πρόγραμάτης και οτι μόλις ήρθε και ήμουν ο πρότος!!!βουρ εγώ μέσα με το 50 γύμνο,έρχετε σε 3 λεπτά αρχίζουμε κουβεντούλα χαδάκια και γέλια!μου το σήκοσε σε λίγα λεπτά αρχίζει το πέρνει βαθιά με αρκετό πάθος και σάλιο και πολλά συνεχόμενα χτυπήματα την γλώσα παράλληλα την έτριβα την ρώγα και την κλητορίδα και μούσκεψε σε μόλις λιγα λεπτά,την λεώ φτάνει τη ξαπλώνω και την γλύφω άρχισε να βογκάει με σηκόνει φοράει το σκούφο σαλιόνη το μουνί της και το καβαλάει στο 10 χτύπημα τελιώσα με ρώταει κιόλας?τι ναΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ; ναι της λεω με αγκαλιάζει και λέει σε θέλω ξανά σύντομα να γουστάρουμε αλλά τράβα μια μαλακία προτού έρθειςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΧμμμ;μ΄εστειλε η γκόμενα την φύλησα την χερέτησα και έφυγα με μια χαζομάρα μέσα μου και ολο απορίες λες να ξανα παω????ΕμμμμΕμμμμΕμμμμΕμμμμμαλλον ναιΧμμμ;Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοαλεξανδρα θα σουρθω παλι αλλα θα ειμαι ο προτος στης 7.00 τζαστ!τη πουτανα?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού