Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169792
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα κατά τις 12,30 επισκέφτηκα το συγκεκριμένο σπιτάκι! Η milf Μάρθα γύρω στα 35(σύμφωνα με τα λεγόμενα της υπηρεσίας). Πήρα πρόγραμμα των 40Ε και μπαίνω στο δωμάτιο! Μετά από λίγο μπαίνει και η Μάρθα..ξανθιά, σχετικά ψηλή με ωραίο σώμα και σιλικονάτο στήθος, λίγο σκληρό αλλά ωραίο. Με είδε που πήρα χρώμα από τον ήλιο και έτσι πιάσαμε κουβέντα για διακοπές. Είχε πάει διακοπές Ουρανουπολη κι έτσι μιλήσαμε λίγο γιατί τυχαίνει να μαι κι εγώ από εκεί. Τα θετικά να λέγονται . Η Μάρθα δε βιάζεται καθόλου, τρίφτηκε ώρα πάνω μου, με φιλούσε και με έγλυφε στις ρώγες ενώ μιλούσαμε για άσχετα πράγματα!! Περιποιήθηκε δεόντως τα μπαλάκια μου αφού τα έγλυφε και τα ρουφούσε . Παίρνει το προφυλακτικό και αρχίζει μια πίπα εκπληκτική! Ακολούθησε στάση με αυτήν από πάνω με γυρισμένη προς τα εμένα την πλάτη και στη συνέχεια πισωκολλητό όπου και τελείωσα. Η Μάρθα είναι γυναίκα που σέβεται τον πελάτη που έχει απέναντί της και ποτέ δε βιάζεται να τον ξεπετάξει. Μια πραγματική επαγγελματίας! Δυστυχώς σαν νέο μέλος δεν μπορώ να βαθμολογήσω άνω του 7.ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Μάρθα
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 Πέτροςαλανι

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού