Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824399
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπερα συντροφια
στελνω σημερα τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους απο τη χθεσυνοβραδυνη μου ανταποκριση απο το μετωπο.
η ωρα του αγωνα εγινε της πρωτες πρωινες ωρες και δοθηκε στην οδο φυλης στον αριθμο 104
σε αυτο το πολυ ωραιο και οργανωμενο μαγαζακι συναντηθηκα με την κελλυ
μια μελαχροινη νταρντανογυναικα μικρη ομως σε ηλικια με ενα καταμαυρο gothic μαλλι και μια κωλάρα για πολλά γαμησια
τα οποια ταφαγε γιατι αυτη την πισω τρυπα της τελικα ης την ξεσκισα
θα τα πουμε αυτα πιο μετα ομως
αρχικα εγινε η εισοδος της στο δωματιο οπου πλακωνοντας με σε κατι γλωσσοφυλα με αφνιδιασε
πιανοντας λοιπον το συνθημα ανταποκριθηκα επαξια αρχιζοντας να γλυφω τις ωραιες ρωγες της ενω αυτη οσο το απολαμβανε χουφτωνε και μαλακιζε το πουτσο μου που τον ενιωθα να εχει γινει κατακκοκινος και πρησμενος
με μια επιδεξια κινηση εσκυψε κατω και αρχισε να μου κανει μια πιπα μες τη καβλα ενω τα χερια της ζουλαγαν τα αρχιδια μου, οταν σταματαγε το τσιμπουκι τα μουλιαζε κανονικα τα μπαλλακια μου βαζοντας τα και αυτα μεσα στο στομα της και μετα ξανα παλι πιπα , εντωμεταξυ ειμουν γονατιστος στο κρεβατι και οσο με πιπωνε εσπρωχνα και εγω με τη σειρα μου και σχεδον γαμουσα το στομα της,
πως κρατηθηκα και δεν της τα εδωσα εκεινη τη στιγμη ενας θεος ξερει
επειδη λοιπον ειχα πληρωσει για κωλο και ηθελα να γαμησω και αυτον τον κώλο κρατηθηκα και αφου την εριξα ανασκελα στο στρωμα αρχισα να της γαμαω λιγο το μουνακι ισα ισα να μουσκεψει η ψωλη απο τα υγρα της και μετα να μπει στο κωλο της οπως μπαινει το μαχαιρι στο βουτυρο, ενω η γκομενα οσο τη γαμουσα με εχει πιασει με τα νυχια της στη πλατη μου και ψιλογδερνοντας με μου ζηταγε να της το χωσω πιο δυνατα
η επομενη σκηνη του εργου ομως περασε σε analικη διασταση , και αφου πια σαλιωσε για τα καλα την τρυπιτσα της και εγω ανοιγοντας στα 2 τα κωλομαγουλα της απο ακρη σε ακρη με τα χερια μου, μου φανερωθηκε η στρογγυλη και ομορφη κωλοτρυπιδα της η οποια αν και στην αρχη μου το επαιξε δυσκολη και καπου με δυσκολεψε στην εισοδο στο τελος ανοιξε τοσο που δεχτηκε ολοκληρη τη ψωλη μου που πια τη γαμουσε περα-δωθε μεσα-εξω σε τρελλους ρυθμους,
εντωμεταξυ η τυπισσα ενω αρχικα ηταν διστακτικη και προσεκτικη με το κωλογαμησι οταν ανοιξε πια για τα καλα και αρχισε να νιωθει και ωραια με 18ποντακια κρεατος στη σουφρα της εδειχνε να γουσταρει απιστευτα και ξεκινησει και εκει να με παροτρυνει να την γαμησω πιο δυνατα,
σε καποια φαση ειχε σηκωσει τη πλατη της και εγω απο πισω της να της τον εχω μεσα και να εχω πεσει πανω της τσιμποντας της τις ρωγες και αυτη να ειναι γυρισμενη και να με φιλαει
κολαση, την εχυσα σε αυτη τη σταση και πραγματικα αγαλιασα, μου φυγαν ολα τα στρες τα αγχη κτλ
αγχολυτικο-χαλαρωτικο γερο αυτη η γκομενα
τελιωνοντας επεσαν και αλλα φιλια και καποιες αγκαλιες και η συνεδρια πηρε τελος
την κελλυ με την πρωτη ευκαιρια θα κοιταξω οπωςκαιδηποτε να την ξαναγαμησω γιατι πραγματικα ειχε απιστευτο κεφι ορεξη και συμμετοχη ενω οι πρωτοβουλιες που επαιρνε και το οτι δεν κανει μουγκο γαμησι αλλα μιλαει κιολας ειναι στοιχεια που τα γιουσταρω με 1000

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
lm
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2011
''με την πρωτη ευκαιρια θα κοιταξω οπωςκαιδηποτε να την ξαναγαμησω''

Τελικά, μέχρι 5/7/11 δεν την ξαναπήρες,αντίθετα προτίμησες κάποιες άλλες από το Φ 104.Για εξηγήσου...
B
bottom
16 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εσυ botoom που το ξερεις οτι φεν με εχει ξαναγαμησει?
Για εξηγησου...
K
KELARA
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2