Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
πρωινη επισκεψη σημερα στην φιλη μου την σαρα....χαρηκε εμφανως που με ειδε μετα απο καιρο και ρωτησε που χαθηκα.....το προγραμμα μας στανταρ σεξσοου με δονητη και γλειφομουνι οπως συνηθως και βουρ στο ψητο μετα την συνενοηση με την τσατσα...λιγη αναμονη στο δωματιο και η ρωσιδα θεα του ερωτα κανει την εμφανιση της...αφου βγαζει τα βρακια της την υποδεχομαι με φιλακια στο λαιμουδακι και ρουφηγμα στις ρωγες των τεραστιων βυζιων της που ειναι και το μεγαλο της οπλο...κατηφοριζω προς το αξυριστο ολιγων ημερων μουνακι της.....με ρωταει αν μ αρεσει ετσι και της λεω πως ειναι ακομα πιο καυλωτικο.....βυθιζω την γλωσσα μου μεσα της και πιπιλαω και την κλειτοριδα της....περναει την καποτα στον δονητη της και μου τον δινει να βοηθησει και αυτος την καυλα της....της τον μπηγω με ρυθμο ποτε γρηγορο ποτε αργο και την βλεπω με χαρα να καυλωνει και να βαριανασαινει ενω το κεφαλι της τεντωνεται προς τα πισω σε ενδειξη ευχαριστησης.....
σπευδει μετα να με ικανοποιησει κι αυτη με πολυ καλη πιπα....ο πουτσος εχει γινει πετρα...την στηνω σε ιεραποστολικο και την καρφωνω πιο δυνατα απο ποτε......χυνω δυνατα και με τα καυλολογα της να ηχουν στα αυτια μου....θελω να με σκισεις αγαπη μου και να το νιωσω ως την μητρα μου.....την ξεσκιζω δυνατα,την χυνω βαθια ενω την αποκαλω καριολα και πουτανιτσα και αυτη κανει πως αντιστεκεται σε εναν εικονικο βιασμο με μπατσουλες οπως ακριβως της ζητησα.....η απολυτη καυλα .....δευτερο επικο γαμησι με λιγες ωρες διαφορα...εβγαλα τρελα γουστα σημερα....καλα μας παει ως τωρα το 2011.....Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού