Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271321
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βολτα στο βουνο με σκοπο να συναντησω την Ιρενα. Ειχα δει τις φωτογραφιες της και ομολογω οτι μου ειχε κεντρισει το ενδιαφερον. Ζουμερη με ομορφο σωμα και με καλα σχολια απο τους συναγωνιστες. Ηθελα λοιπον και εγω να δω απο κοντα αυτο το κοριτσι και να σχηματισω... αποψη.Χαμόγελο

Φτανω χωρις να αντιμετωπισω ιδιαιτερη δυσκολια στο παρκινγκ. Μονο με μηχανη η αυτοκινητο ομως μπορει να ερθει καποιος γιατι δεν γνωριζω αν υπαρχει συγκοινωνια για εκει. Με υποδεχεται η υπηρεσια και με περναει στο σαλονι. Καλα διαμορφωμενος χωρος. Ο συναγωνιστης που περιμενε προφανως δεν ειχε σκοπο να περασει και ετσι εκανε διαφορες ασκοπες ερωτησεις. Βγαινει το μωρο το οποιο δεν ηταν απασχολημενο εκεινη τη στιγμη, πλησιαζει και μας χαιρεταει. Η πρωτη εντυπωση ηταν οτι μου φανηκε πιο αδυνατη απο οτι στις φωτο αρκετα σεξυ ομως και με ωραιο προσωπο. Ετσι και αλλιως το ειχα αποφασισει να περασω αφου με ετρωγε η περιεργεια και ετσι πηρα το απλο προγραμμα. Ο συναγωνιστης οπως το περιμενα την εκανε για την εξοδο του μαγαζιου υποσχομενος να περασει καποια αλλη στιγμη.

Μπαινω στο δωματιο το οποιο ηταν ομορφα διακοσμημενο. Μετα απο λιγο ερχεται η Ιρενα φορωντας ενα μαυρο σουτιενακι - κυλοτακι που ταιριαζε στο στυλ της. Μαυρα μαλλια, ωραια επιδερμιδα και ενα σωμα καλο σε αναλογιες αλλα αδυνατο αφου ειχε υποβληθει σε διαιτα. Εγω θα την προτιμουσα παντως οπως φαινοταν στις φωτο. Γδυνεται και αρχιζει προκαταρκτικα με φιλια στο στηθος και χουφτωμα στον πουτσο. Αρκετα καλα και συνεχεια με πιπα που ομως δεν με τρελλανε και ιδιαιτερα. Ηταν ομορφα ομως να το βλεπεις να το κανει καθως τα μαλλια της πηγαιναν περα δωθε και με εφτιαχνε αυτο. Κατοπιν ανεβηκε πανω μου και αρχισε το ροντεο ενω εγω χουφτωνα τα βυζια της. Δυνατο ανεβοκατεβασμα αλλα δεν ηθελα να την κουρασω και ετσι το γυρισαμε στο ιεραποστολικο. Φιλακια στο λαιμο της και βογγητα απο μερους της ομως ενιωθα οτι δεν μπορουσα να ολοκληρωσω και ετσι αποφασισα να τελειωσω χειροκινητα. Αυτη με χαιδευε και το τελος ηρθε. Συντομη κουβεντουλα και αποχωρηση απο το δωματιο.

Εχοντας γνωρισει κορυφαια στουντιοκοριτσα μπορω να πω οτι η Ιρενα το προσπαθει αλλα υπαρχουν περιθωρεια βελτιωσης. Δεν μπορεσα και εγω να αποδωσω τα μεγιστα ισως λογω διαθεσης. Παντως συνισταται και σε γενικες γραμμες πιστευω οτι καλα θα περασει καποιος. Μπορει να τα ξαναπουμε στο μελλον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Ιρένα
vaglis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
20
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού