Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161996
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
λαφαμ,ανδρεου γεωργιου 34 η θεα σαμπρινα,νταρντανα οπως μου αρεσει με τις βυζαρες της και το ωραιο σωμα....αλλαξε το μαλλι πραγματι προς το κοντο αλλα μαζι με το μαλλι αλλαξε φαινεται και τις επιδοσεις της... γαμησι εξω απο τα μετρα ελαβε χωρα στο μεγαλο δωματιο του λαφαμ..

απο 40 το απλο.70 με γυμνο,60 το 69(το κατεβασε απο παλια που ζηταγε 80)και 100 το πακετακι γυμνο και 69 που ξαναπροτιμησα και εδω και δεν εχασα,τουλαχιστον τιμα στο επακρο τα λεφτα της απο αποψη και επιδοσεων και χρονου....θελω καταρχας να της ζητησω ενα μεγαλο συγγνωμη αν καποτε την ειχα μαυρισει σε μια κριτικη αλλα σημερα ηταν μοναδικη....εγλειψε και ρουφηξε αρχιδια,καυλωσε απιστευτα με το γλειφομουνι που της εκανα,λογω κοντου μαλλιου ειχα την ευκαιρια να την δω με ανεση να καταπινει βαθια τον πουτσο μου με μανια,αφησε οσο ηθελα να γλειφω τις βυζαρες της που ειναι πραγματικα υπεροχες,εδωσα φιλακια στον αρωματισμενο λαιμο της και στα αυτακια με τους μεγαλους κρικους,ανταπαεδωσε και αυτη...καναμε για πρωτη φορα και 69 κανονικο και στα πλαγια και με αναστροφη πανω μου και με την γλωσσα να γλιστρα μεσα στην μουναρα της και στην κωλοτρυπιδα της και τελικα κατεθεσα με αγρια βογγητα και δικα μου και δικα της στα τεσσερα σε μια σταση που δεν την ειχα παρει ποτε....την γαμησα σαν πουτανα οπως της αξιζε αλλα και οπως και η ιδια φανηκε να θελει και οχι σαν κυρια οπως αλλες φορες...επικο γαμησι και με παρακαλαγε να μην χυσω γρηγορα για να χυσει κι αυτη...οι τελευταιες ωσεις εγιναν σε απιστευτο βαθος μεσα της με την σαμπρινα εντελως μπρουμυτα να εχει πεσει στο κρεβατι και μενα απο πανω να της φιλαω την πλατη και να της χαιδευω με ενταση τα μαλλια.....μετα το τελειωμα αγκαλιτσες στο κρεβατι σαν εραστες γνωστοι απο καιρο,χαδακια και δυο φιλια στο στομα χωρις γλωσσα για αποχαιρετισμο.....

απλα τελεια...οσοι δεν εχετε παει την συνιστω ανεπιφυλακτα....εγω θα την τιμησω παλι οποτε μπορεσω οπου την πετυχω.....την ευχαριστω για την αξεχαστη εμπειρια σημερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού