Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 565344
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλημεριζω τους ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ πουτανιαριδες,οσο ημουν δουλεια εχτες ενημερωση οτι δουλευει η εν λογο παλακιδα.Τελιωμα δουλειας σπιτι,πλυσιμο,ξυρισμα πανω κατω αρωματισμα,μηχανακι,και πειραιως 193,ΜΠΟΥΚΑ στο οικημα,πληρωμη παραβολου χωρις να προλαβει να μου ανακοινωσει,ποια,τι,παλακιδα απασχολημενη με συναγωνηστη,μπαινω δωματιο,χωρος προσεγμενος ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΣ,κανω την σχετικη ετοιμασια ξαπλαρω,δεκαλεπτακι αναμονη και να ΣΟΥ Η ΠΑΤΡΙΣΙΑ,μελαχρινακι,με τα πιασιματα της,με τις καμπυλες της,φυσικο βυζακι,ΧΑΜΟΓΕΛΟ λογο οικιοτητας,χαιρετουρες,Τι κανεις?Τι κανω?Εσυ καλα.Εγω καλα.Τα τυπικα διαδικαστηκου χαρακτηρα τελιωνουν.Η πατρισια Ορθια αρχιζει το ΑΣΘΗΣΙΑΚΟ γδυσιμο,φτανω κοντα της αρχιζω και την σβουριζω πιανω μια βυζι μια κολο,ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΓΑΜΗΣΕΙΣ?ΘΕΛΩ.Τα ΠΟΔΙΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ μεση και πανω μεσα στο κρεβατη ΤΟΥΡΛΑ Η ΠΑΤΡΙΣΙΑ κα αρχιζουν τα τριψιματα,ελαβαν αρκετη ωρα με κουνηματα της λεκανης αριστερα δεξια μπρος πισω κοιταγματα,και προστυχολογα εκατερωθεν,ο μικρος κατω ετοιμος να ΑΝΑΤΙΝΑΧΤΕΙ,ΠΡΟΤΡΟΠΗ για φορεμα το προφυλαχτικου,πατρισια ξανα τουρλα ΚΑΘΕΤΕ επανω στον ετοιμο να ανατοιναχτει,χερια της στο κρεβατι σταση σωματος μπρος τα μπροστα τουρλα κολαρα πανω κατω,φοβερο θεαμα συνεχισε στο ιδιο μοτιβο,αρχισαν να αναπτυσονται θερμοκρασιες,αρχισανε τα τρεμουλα,και επειρθε η ληξη της συνεδριας,με προσοχη σηκωθηκε μου εβγαλε το προφυλαχτικο,τα υγρα μεσα ειχαν αναπτυξει τρομερες θερμοκρασιες μου εκανε την σχετικη ΠΛΑΚΑ,ηρθε κοντα μου με φιλησε,τα ειπαμε λιγο και εφυγε.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ.θελω να ΑΝΑΦΕΡΩ επισης οτι την εχω επισκευτει αρκετες φορες,και μεχρι να μαθει τα ΧΟΥΓΙΑ μου σε καποιες συνεδρειες την ειχα ταλαιπωρησει αρκετα μεχρι να ερθει το ΠΟΘΟΥΜΕΝΟ και ποτε δεν ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΗΚΕ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΔΗΛΟΘΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ,θεωρω οτι ειναι μια ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ του χωρου σε θεμα υπηρεσιων,ΑΠΟ ομορφια ΠΑΙΖΟΥΝ πολυ ΠΙΟ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΑΠΟ αυτην ΑΛΛΑ για ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ μονο ΑΥΤΟ σιγουρα το ΠΑΚΕΤΟ ομορφια και καλες υπηρεσιες ειναι το καλυτερο,αλλα εγω δεν το εχω ακομα βρει.VAMOS COMPANIEROS

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
451
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού