Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 170508
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ναι, καλα....

Επίσκεψη στο μαγαζί κατα τις 21:00

Ερημια παντού, μπαίνω, λέει η τσατσα οτι το κοριτσάκι είναι ντροπαλό... και όντως, έρχεται σαν να μπήκε ένα 12χρονο στο σαλόνι ξεβράκοτο και να βρήκε τον αδερφό της με του φίλους του να πίνουν μπύρες...(μα τι παρομοιώσεις κάνω).
Τρελά αμήχανη και ντροπαλή με αδέξειες κινήσεις και γρήγορες σβούρες για να πάει πάλι να κρυφτεί.
καλούλι μου φάνικε, και μια και είχε teen χαρακτήρα και μούτρα είπα μια χαρά... και 30euρια δεν χάλασε και ο κόσμος...
Από Ρουμανία λέει η τσατσά, είπε ένα όνομα που 3 φορές το ρότισα, 3 φορές δεν κατάλαβα τι είπε, και μπαίνω μέσα...
μια χαρά καθαρότατο το δωμάτιο... άντε να δούμε και το γκομενάκι λέω από κοντά...

Και έρχεται η μουγκή...Γλώσσα
Γεια σου της λέω, γεια λέει...
αρχίζω κάτι χαδακια στο όρθιο, κάτι να της λέω, κάτι να μην μου απαντάει σε τίποτα(παρότι προσπαθούσε να καταλάβει).
είχε κοιλίτσα και μάλιστα με ραγάδες... της λέω πίνεις beers..?? μου λεει όχι, είναι από bebe, το άφησε στη Ρουμανία και ήρθε, την ροτάω πόσο χρονών είσαι, λέει 19, λέω εκεί καλά είμαστε.
Κάνει να βγάλει το σουτιέν, βλέπω δυο μικρά και κρεμασμένα βυζάκια, με μπόλικη ραγάδα, σημάδι οτι πέρασε από εκεί το bebe... οπότε της λέω όπως είσαι μην το βγάζεις...
Με τα πολλά, την βάζω στο κρεβάτι, περνάει την κάλτσα και ξεκινάει μια φιλότιμη πίπα, που την είχα κανα 5λεπτο για να δω πότε θα δισανασχετίσει... και δεν τσίνησε είναι η αλήθεια...
Προχωράμε σε ένα, έλα απο επάνω εσύ της λέω, μου λέει "πισοκολιτό?"
λέω όχι, εσύ εντό κάτω και εγκώ από επάνω...
και όπως και έγινε, μπερδευτίκαμε ανακατευτίκαμε, πάλι καλά δεν μου έπεσε,
Απο συμετοχή άστα... δε μιλούσε, δε λαλούσε, μόνο στο πισωκολιτό άρχισε λίγο να βαριανασαίνει και κάτι νόμιζε οτι έκανε... αυτά τα ολίγα.

Τελείωσα και εγώ και νόμιζα οτι κάτι έκανα, της είπα και καληνύχτα, αυτό μαλλον το κατάλαβε γιατι απάντησε, ντύθικα και δρόμο...

Ε, δεν χρειάζεται να πω και άλλα... μακρυά και αγαπημένοι.... ή αλιώς "ούστ.....!!!"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2011
Kingbe
Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού