Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163615
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η κοπελα καλη αν εξαιρεσεις τα δοντακια της που θελουν φτιαξιμο που οταν χαμογελαει ειναι μαυρα οχι ολα αλλα τα πισω και ασ πουμε οτι αυτο το ξεπερασα χωρις φιλια βεβαια γιατι μου χαλασε την διαθεση αυτο απο εκει και περα ειναι μια κοπελα καινουρια στη δουλεια απο οτι μου ειπε η ευγεναστατη τσατσα που την βαζω 10 με τοννο πολυ ευγενικη και διακριτικη αλλα ας ερθουμε τωρα στο θεμα ...η λινα η ελινα αν και δεν εδωσα σημασια στο ονομα της ειναι μια μελαχρινη με μακρυ μαλλι ισιο ,αδυνατη με καλουτσικο σωμα ηληκια περιπου 22 με 25 το πολυ,μπηκε στο δωματιο μου εκανε πιπα ακαποτη λιγο ισπανικο,μου τουρλωσε τον κωλο της και βεβαιως την εχωσα 2 δαχτυλα στο κωλι της και στο μουνι της καθολη την διαρκεια της πιπας...οταν την ειπα να ερθει απο πανω αρνηθηκε οχι πεισματικα βεβαια αλλα μου γυρισε τον κωλο της και το μουνακι της στα τεσσερα και εκει την πηρα πισοκωλητα μεχρι που ηρθε το τελος ...η κοπελα παντως προσχαρη και ευγενικη απλα αυτο που με χαλασε ολη την διαθεση ειναι το δοντι της το μαυρο σαπιο οπως θελετε πες τε το..απο εκει και περα ολα καλα ...το 50 αρικο που εδωσα δεν το ευχαριστηθηκα οπως θα ηθελα για τα παραπανω .
νομιζω πως αν καποιος παει με πιο πολυ ορεξη και διαθεση θα περασει καλα και θα βγαλει και γουστα με την συγκεκριμενη κοπελα γιατι μαλλον θελει να δειξει καλη διαγωγη στην πολη μας και κανει τα παντα για να το πετυχει αυτο.α στο τελος δεν ειχε και χαρτι αλλα πολυ προθυμα μου εφερε αμεσως ...τωρα ο χωρος πολυ καθαρος και με ωραιο φωτισμο ζεστος και διακριτικος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελίνα
extreemplatinum
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
20
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού