Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βασιζόμενος στις κριτικές και τις φωτό είπα να δω από κοντά την Αμάντα. Είχε αρκετό κόσμο οπότε η αναμονή στο δωμάτιο ήταν κανά 20´.

Έχει ωραίο σωματάκι, σχετικά ψηλή, χωρίς πολλές καμπύλες με δυάρι κανονικό βυζί (ίσως λίγο πεσμένο) και σκυλέ προσωπάκι. Μπαίνει μες στο δωμάτιο με διάθεση αλλά και στο σαλόνι είναι πολύ πρόσχαρη. Γδύνεται καθώς εγώ τη χουφτώνω. Με σπρώχνει να ξαπλώσω και ξεκινάει να γλύφει @@ και να μου την παίζει. Μετά από λίγο φοράει την καπότα με το στόμα και τα χέρια και αρχίζει μια καλή πίπα. Της έσπρωχνα το κεφάλι και έκανε προσπάθειες για deepthroat καθώς μου τον έφτυνε. Απέφυγε όταν πήγα να της χαιδέψω το μουνάκι. Μετά με καβαλάει και κάνει ωραίο κούνημα καθώς τον σπρώχνει όλο μέσα (κρέμα εννοείται πως είχε βάλει). Στη συνέχεια τη γυρνάω στα 4 και ξεκινάει το σφυροκόπημα για λίγη ώρα. Δεν είχε κανένα πρόβλημα και είχε στηθεί πολύ ωραία και τον έπερνε μέσα για μέσα. Άπατη και αυτή. Μετά από λίγο είχαμε τη συγκομιδή των υγρών. Καθόλη τη διάρκεια του σεξ, φώναζε σχετικά ψεύτικα και δυνατά, και μίλαγε βρώμικα.

Πολύ καλή επιλογή η Αμάντα, αλλά μάλλον δε θα ξαναπάω γιατί τα δωμάτια ήταν σχετικά άθλια, χωρίς νιπτήρα, ντους κλπ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού