Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271327
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στο εν λόγω στούντιο ξημερώματα ενός παγερού Σαββάτου με τη χρήση μηχανής.Κάτι που είχε άμμεσες επιπτώσεις στη συνάντησή μου με την Ιρένα, αφού τα κρύα χέρια μου δυσκόλεψαν, μέχρι να ζεσταθούν, το όμορφο κορίτσι μας στο έργο του.
Είχα δει την Ιρένα στις φωτογραφίες της, οι οποίες παρεπιπτώντος είναι ακριβέστατες ( ακόμη βρε κούκλα μου να εμφανιστούν οι καινούργιες; ), μου άρεσε κι είπα να την δω κι από κοντά.Όταν μπήκε στο σαλόνι, φορώντας κόκκινα εσώρουχα, δε δίστασα στιγμή και πέρασα στο δωμάτιο.Δεν άργησε να έρθει κι όσο αφαιρούσε τα τρία κομμάτια ύφασμα από πάνω της, τα μάτια μου εξερευνούσαν λαίμαργα το σφιχτό κορμί της.Το δέρμα της άσπρο και απαλό σα μετάξι, το κορμί της σα λαμπάδα σετ με ένα ζεύγος πανέμορφα-αληθινά 3άρια βυζιά κι ένα σφιχτό και πεταχτό κωλαράκι.Της φάνηκε περίεργο που την κοιτούσα επίμονα.Αλλά, όταν της εξήγησα, ότι από κοντά μου άρεσε περισσότερο κι ότι είναι ποιό όμορφη από τις φωτογραφίες, χαμογέλασα και μ"ευχαρίστησε.
Μετά από μερικά δευτερόλεπτα και τα τελευταία μου ρούχα είχαν εξαφανιστεί κι άρχισε ο αγώνας.Την ξάπλωσα ανάσκελα κι άρχισα να ασχολούμε με το μουνάκι της.Ήταν από τις λίγες φορές, που είχα την ευκαιρία, νά"ρθω αντιμέτωπος με τόσο πλούσια σάρκα στην εν λόγω περιοχή.Κάτι, που ασφαλώς, είναι ορατό κι απ"τις φωτογραφίες.Γεγονός που δε με χάλασε.Το αντίθετο μάλιστα.Μου έδινε επιπλέον ευχαρίστηση, που γέμιζε το στόμα μου με τα παχιά μουνόχειλά της.Με σταμάτησε όμως, για να μου προσφέρει τις υπηρεσίες της με τη σειρά της, φορώντας με μαεστρία το προφυλακτικό στον ερεθισμένο μου πούτσο, χρησιμοποιώντας τις χειλάρες της.Η πίπα της πάρα πολύ καλή, χωρίς να χρησιμοποιεί για πολύ τα χεράκια της και βαθιά.Την απολάμβανα στον καθρέφτη, καθώς ανεβοκατέβαζε το κεφάλι της, πάνω στο δικό μου κάτω κεφάλι.
Επειδή όμως, δεν ήθελα να τελειώσω έτσι, την σταμάτησα και την γύρισα πάλι ανάσκελα.Ήθελα να ηρεμήσω λιγάκι, αλλά δε μπορούσα να μην ξαναγλύψω τα παχιά μουνόχειλά της.Αφού ασχολήθηκα αρκετά ακόμη και μετά από δικιά της παρότρυνση, βύθισα τον γκαβλωμένο πούτσο μου μέσα στην καυτή και υγρή μουνάρα της.Θαύμαζα τις βυζάρες της, να πάλλονται και να τρεμουλιάζουν, σα φρουΐ γλασέ, σε κάθε σφυροκόπημά μου.Που αυξάνονταν σε ένταση σταδιακά, όσο συνοδεύονταν από τις παθιάρικες και γκαβλωτικές ματιές, που μου έριχνε η Ιρένα.Μετά ξάπλωσα κι ανέλαβε αυτή δράση.Κάθησε πάνω μου κι άρχισε να καλπάζει με μανία, ενώ εγώ χούφτωνα το κωλαράκι και τις βυζάρες της.Λόγω αυτού του καλπασμού το τέλος δεν άργησε να έρθει, στέλνοντας ρίγη ηδονής στη σπονδυλική μου στήλη.Το ευγενέστατο κορίτσι μου έβγαλε το προφυλακτικό, με σκούπισε κι αφού τα είπαμε για μερικά λεπτά αγκαλίτσα, φιληθήκαμε κι αποχώρησε.
Όπως έκανε κι εγώ μετά από μερικά λεπτά, χαρούμενος για την επίσκεψή μου στην Ιρένα.Ανακεφαλαιώνοντας, συστήνω την Ιρένα, για να περάσετε καλά.Πάρα πολύ καλή κοπέλα, όμορφη και πολύ καλή στη δουλειά της.Δε θα το μετανοιώσετε .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2010
Όνομα κοπέλας
Ιρένα
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού