Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267090
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το συγκεκριμένο στουντιάκι γενικώς το αποφεύγω λόγω της μεγάλης δυσκολίας στο πάρκινγκ, αλλά και της έλλειψης βασικών κανόνων υγιεινής (δεν έχει ούτε νιπτήρα ρε παιδιά...). Εχοντας διαβάσει όμως πολλά θετικά σχόλια για τη Μόνικα, αποφάσισα να εκμεταλλευτώ την αργία της Δευτέρας και να κατηφορίσω στο Παγκράτι σε μια μέρα που τα μαγαζιά ήταν κλειστά άρα και η πρόσβαση πολύ πιο εύκολη. Και δικαιώθηκα. Πάρκινγκ ένα στενό πιο δίπλα και η πιο καλή μοναξιά στο στούντιο, αφού από τη στιγμή που πήγα μέχρι τη στιγμή που έφυγα δεν παρουσιάστηκε άλλος συναγωνιστής. Μετά την ανταλλαγή ευχών με τον χαμογελαστό τσάτσο της υποδοχής, εμφανίζεται η Μόνικα μες την καλή χαρά. Καθώς ήταν η πρώτη φορά μαζί της, σκάω το αναγνωριστικό πενηντάρι και μετά από ελάχιστη αναμονή στο δωμάτιο έρχεται και το μωρό. Το ωραίο και μεγάλο (φυσικότατο) στήθος της είναι το μεγάλο της όπλο το οποίο προσφέρει απλόχερα για πασπάτεμα και πιπίλισμα. Πίπα ακετά καλή, όχι πολύ βαθιά, αλλά μεγάλη σε διάρκεια (είπαμε, δεν μας ενόχλησε κανένας). Ηταν πεντακάθαρη και σχεδόν μετάνοιωσα που δεν πήρα πρόγραμμα με 69. Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου, όπου την κράτησα αρκετή ώρα με τις βυζάρες της να σκαμπιλίζουν το πρόσωπό μου. Αλλάλξαμε σε ιεραποστολικό και μετά γυρίσαμε στο πλάι όπου και κατέθεσα. Η συμμετοχή της ικανοποιητική, με αναστεναγμούς ηδονής, χωρίς ψεύτικα βογγητά και υπερβολές. Στο τέλος μου είπε ότι της άρεσε και έμοιαζε να το εννοεί. Με ευχαρίστηκε με ένα δυνατό φιλί στο μάγουλο και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για κάποια άλλη φορά. Με την πρώτη ευκαιρία θα την ξαναεπισκεφτώ με πιο πλούσιο πρόγραμμα.
ΥΓ: Ο χώρος είναι ωραίος, με εντυπωσιακό σαλόνι, αλλά τα δωμάτια ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να ανακαινιστούν. Δεν επιτρέπεται να σκάει κάποιος τόσα λεφτά και να μην έχει τη διάθεσή του ούτε νιπτήρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού