Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157527
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πλήρης αποτυχία
Epic Fail

Τελικά η καλή κ η κακή μέρα απο το πρωί φαίνονται.
Μετά απο διάφορα προβλήματα κατα τη διάρκεια της μέρας, με τη θέρμανση κ το Ιντερνετ στην οικία,μέχρι κ το καπάκι της λεκάνης της τουαλέτας έσπασε Λύπη ,ήρθε το μεγαλύτερο πρόβλημα να προστεθεί απόψε το βράδυ.Μιλάμε για τη χειρότερη μακράν εμπειρία που είχα σε στούντιο.

Μετα την πρόσφατη 'ανανέωση' της κοπέλας κ τη βάζω σε εισαγωγικά γιατί αλλάζει ο λύκος την προβιά του,δεν αλλάζει τα μυαλά του, κ τις διάφορες αντικρουόμενες κριτικές είπα κ εγώ να επισκεφτώ το στούντιο αυτό αρκετά ορεξάτος κ αποφασισμένος για μεγάλα πράγματα.

Οδηγώ λοιπόν μέχρι εκεί,παρκάρω άνετα,κάθομαι στο σαλόνι άνετα,ακούω τα προγράμματα άνετα,βλέπω την κοπέλα άνετα,οδευώ προς το δωμάτιο άνετα κ στην ερώτηση της τσατσας σχετικά με το πρόγραμμα,παραβιάζω έναν απο τους βασικότερους κανόνες του στουντιάκια/μπουρδελιάρη κ μιας που ήμουν φορτωμένος,χρηματικά κ σπερματικά, κ ήθελα να πάρω κ ένα κωλαράκι μετά απο πολύ καιρό,αποφασίζω απερίσκεπτα να επιλέξω το πρόγραμμα των 100Ε με πρωκτικόΘυμός.

Μπαίνω στο συμπαθητικό δωμάτιο,την αράζω βλέποντας την τσόντα στην ΤV κ περιμένω.Έρχεται η κοπέλα μετά απο κανένα 20λεπτο.Μεσαίου ύψους για όσους δεν την ξέρουν ξανθιά με καρέ μαλλάκι,νεοαποκτηθέντα βυζιά,μετρίου μεγέθους,μετρίας ποιότητας,μέτριας όψης απο κοντά,σαφώς κατώτερα του αναμενόμενου,καλός κώλος,σώμα με πιασίματα,αρκετά καλό,φάτσα μέτρια επίσης απο κοντά,σπασμένη κ με αποκορύφωμα ένα απλανές,αντιπαθητικό,ψυχρό βλέμμα,που δεν αλλάζει απο τη στιγμή που μπαίνει στο δωμάτιο μέχρι να βγει.

Ξεκινάει λοιπόν τα προκαταρκτικά,καλούτσικα ομολογουμένως,τρίψιμο της επάνω στο σώμα μου έκαναν κάποια δουλειά,συνέχισε με πίπα ικανοποιητική, φιλότιμη,με προσπάθεις για deepthroat,μέχρι τώρα θα ήταν πολύ καλά τα πράγματα αν δεν είχαμε 3 προβλήματα:
Δεν άφηνε να την πιάνω γιατί τα χέρια μου ήταν κρύα,οκ ψιλοήταν στην αρχή.
Το βλέμμα της έβγαζε κάτι μεταξύ αγγαρείας και απέχθειας-δεν κάνω πλάκα-.
Όταν μου τον ρουφούσε έπαιρνε ένα ύφος αηδίας-είμαι καθαρό κ ξυρισμένο παιδί το ορκίζομαι-κ έφτυνε.
Τεσπά παρόλα αυτά επιτεύχθηκε πλήρης στύση κ μπήκαμε στο ψητό.Να σχολιάσω επίσης ότι σε κοπλιμέντα κ οδηγίες μου,απαντούσε με απάθεια κ ειρωνεία.
Η κοπέλα δε γουστάρει αυτό που κάνει κ το βγάζει με αυτοσαρκασμό κ ειρωνεία απέναντι στον εαυτό της κ στον πελάτη.

Ξεκινάμε λοιπόν το γαμησι,μου προστάζει να σηκωθώ,λιπαίνεται,εγώ είχα βέβαια αρχίσει να ξενερώνω,της τον βάζω στα 4,πολύ χαλαρό μουνί με πολύ κρέμα,σπρώχνω,δεν ακούω κιχ,μετά απο λίγο αρχίζει κ μου πέφτει,τσουπ έξω η ψωλή.Μου γυρνάει ιεραποστολικά,ε με αυτό το σπινθηροβόλο βλέμμα να με κοιτάζει με ενα στυλ 'άντε ρε μαλάκα να τελειώνουμε' φυσικά κ δεν υπήρχε μέλλον.Να σημειωθεί ότι δεν άφηνε να ακουμπήσω τα βυζιά της,γιατί λεέι το έκανα άγαρμπα.Ρε παιδιά έχω ζουλήξει μανιασμένα, διάφορα βυζιά στη ζωή μου,αυτά τα ακουμπούσα όπως ακουμπάς το ποντίκι του Η/Υ!
Ούτε 0.0001 Newton δύναμη δεν τους ασκούσα,έλεος δλδ!

Τεσπά μετα την ηρωική πτώση της ψωλής,ξεκινάει νέος γύρος τσιμπουκιού,με αυξημένη δυσαρέσκεια κ βλέμματα περιφρόνησης,προφανώς δεν γινόταν κ πολλα πράγματα,εγώ ευγενικός κ γλικομίλητος καθ όλη τη διάρκεια,της εξηγούσα ότι χρειάζεται υπομονή κ ηρεμία σε αυτά τα πράγματα...Τελίκά τη βάζω να στηθεί με το κώλο προς το μέρος μου κ τον έπαιξα λίγο για να μου σηκωθεί,αυτή ξεφυσούσε κ έλεγε κάτι Ρουμάνικα.Μου σηκώνεται,της τον βάζω στα 4,καλά για πρωκτικό ούτε λόγος,είχε χαθεί προ πολλού το παιχνίδι,πάλι τα ίδια σπρώχνω για 1-2 λεπτά,καμιά αντίδραση εκ μέρους της, μου έλεγε δεν ξέρεις να γαμάςΘυμός.Ε εκεί ρε παιδιά κ χαλύβδινη ψωλή να έχεις,θα σου πέσει!

Έλεγε κάτι δικά της,γυρνάει,με βάζει κάτω να μου πάρει πίπα,μου κάνει κωλοδάκτυλο-χειρονομία! κ έλεγε διάφορα στα Ρουμάνικα-σίγουρα γλυκόλογα κ φιλοφρονήσεις-.Αφού προφανώς μετά απο μισό λεπτό προφανώς δε μου είχε σηκωθεί μετά το ψυχολογικό ναδίρ στο οποίο είχα φτάσει,συνεχίζει την ανεκδιήγητη συμπεριφορά της κ μου δαγκώνει τη ψωλή!Ναι καλά ακούσατε,μου τη δάγκωσε σκόπιμα!Δε μου άφησε σημάδι βέβαια,αλλά με πόνεσε η %*$@#^!Εκεί την παραμερίζω λοιπόν της λέω πας καλά,ήταν ειλικρινά η πρώτη φορα που ήμουν επιθετικός η κτ τέτοιο,αυτή με έβριζε στα ελληνικά αυτήν τη φορά.Της λέω έτσι είσαι,θα φροντίσω κ εγώ να σε διαφημίσω κατάλληλα.Μου λέει να γράψεις και ότι δε σου σηκώνονταν.
Λες κ είμαστε τίποτα μαζοχιστές,να μας βρίζουν κ να γκαβλώνουμε κιόλας!Της λέω σήκω φύγε,την κανει-με χαιρετάει κιόλας-,τραβάω κ μια μαλακία,ντύνομαι κ φεύγω.

Η γκόμενα στερείται λοιπόν επαγγελματισμού,όπως κ οι περισότερες συμπατριώτισσες της δυστυχώς.Πιστεύω πως δεν έχει νόημα να μιλάμε για εμφάνιση ή υπηρεσίες όταν υπάρχει τέτοια απαράδεκτη συμπεριφορά.Άκου εκεί να με βρίζει κιόλας!Άντε να δεκτώ ότι είναι με τα κέφια της,ότι είμαι κ εγώ λίγο ευαίσθθητος σε θέματα συμπεριφοράς,ωστόσο πιστεύω πως τα γεγονότα μιλούν απο μόνα τους.
Δεν υπάρχει λόγος να ξοδέψει κανείς επάνω της λεφτά τη στιγμή που υπάρχουν τόσες κοπέλες στην πόλη μας που τιμούν κ με το παραπάνω τη δουλειά τους κ τον πελάτη.-

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
o mikros toumpanistis
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού