Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367808
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μετα απο γυρα σε ολα τα μαγαζια της κασσανδρας αφησα τελευταιο το 3 με διαγωνιζομενη μεσα την σαντρα,ψηλη μελαχρινη κοπελα με στηθος λιγο πεσμενο αλλα σε γενικες γραμμες αρκετα καλο για παιχνιδια,μακρια μαλλια κ προσωπικα για εμενα το προσωπο της μου βγαζει μια προστυχια.αν κ την εχω ξανατιμησει αλλες 2 φορες οταν την ειδα να κανει την περατζαδα της στο σαλονι το χερι μπηκε αυτοματα κ εδωσε το παραβολο για αλλη μια συναντηση.αναμονη κανενα τεταρτο αν κ δεν υπηρχε αλλος αλλα δικαιολογειται γιατι εκανε μπανιο,ξεκινημα με φιλια σε λαιμο κ στηθος χωρις βιασυνη για να τελειωσει,το ιδιο κ απο μενα με αρκετο γλυψιμο στις στις πλαδαρες βυζαρες.φορεμα στολης κ με παροτρυνση της να σηκωθω ορθιος για στοματικο,δεν θα ελεγα οτι ηταν αρκετα καλο λογω της χρησης χεριου αν κ το σταματησε μετα απο υποδειξη μου.στο σεξ τωρα συνεχισαμε στα τεσσερα ορθιοι οπως ημασταν κ μετα με ιεραποστολικο που ειχαμε κ λιγα γλωσοφιλλα.τελευταια σταση απο πανω αν κ την ψιλοαποφευγει απ'οτι καταλαβα αλλα τελικως δεν αρνηθηκε οπου ηρθε κ το τελος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού