Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 381799
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βρεθηκα σ εκεινα τα μερη , λογω του οτι ειχα καποια δουλεια.......Το αυτοκινητο το ειχα παρκαρει αρκετα μακρυα......Εξαλλου εκει ειναι η Θησεωs και τετοια ωρα σπανια βρισκειs....Στην εισοδο διπλα στο φαστ φουντ τρειs γεροι , ειχαν στησει μπανιστηρι καρτερι......Συνεχισα στα ενδοτερα αδιαφορωνταs........Ανεβηκα την σκαλα στο επανω και ντριν το κουδουνι......Ευγενεστατη η κυρια με παρεπεμψε στο εσωτερικο , οπου αμεσωs εσκασαν μουρη δυο θηλυκα....Αλινα απο...Ρουσια ετσι μουπε, και μια μελαχροινη Μπιανκα η Ανκα.......Αφου μου ειπε τα προγραμματα μπηκα για το απλο με την Αλινα....Η Αλινα κοκινομαλα θα ελεγα , ωραιο κορμι, αρκετα καλο βυζι και πατουρι ανασηκωμενο.......Στα ιδια πανω κατω κυβικα και η αλλη η Ανκα με πολυ μεγαλη μαλουρα μελαχροινη να χαιδευει σχεδον τον κωλο τηs ......παρα πολυ καλο τεμαχιο , προs εξετασιν καποια αλλη στιγμη
Το δωματιο μεσα αρκετα καλο....Δεν περιμενα πολυ και νασου το κοριτσι........Ομιλητικο χαμογελαστο, αρχιζει τα πρωιμα παιχνιδια , μεχρι να τεντωσει το εργαλειο........Πιπα με σκουφο, διχωs να καραμελωνει τα @@αρια και βεβαια με την συνοδεια των χεριων τηs.......Οταν ετοιμασθηκε πληρωs το ....σωματοτρυπανο.......επηλθε η διεισδυσιs καθωs και το σφυροκοπημα , στη σταση των τεσσαρων............αλλα παντα απο την μπροστινη εισοδο......Στην προσπαθεια μου να τηs ανοιξω τα .....κωλομαγουλα περισσοτερο , ωστε η διεισδυσιs να εχει μεγαλυτερο...εστιακο βαθοs , με απετρεψε γλυκα(sic!) με τα χερακια τηs.....
Δυνατεs κραυγεs!!!!!!!!!!!!!..........απορησα κι εγω......."τοσο μεγαλο τον εχω ρε???" οπου μετα απο αρκετεs μπηχτεs στα μουνοενδωτερα επηλθε .......ανακουφισιs!!!!!!.......Επακολουθει ολιγολεπτη χαλαρη συνομιλια, ασπασμοι, χαιρετισμοι και αντε τωρα να βρω που στο διαολο εχω παρκαρει.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
life97
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
87
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού