Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτα από όλα, θα ήθελα να ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους τους συναγωνιστές και να ζητήσω συγνώμη για την καθυστερημένη κριτική.
Όπως όλοι φαντάζομαι, έτσι κι εγώ έχω μια ιδιαίτερη προτίμηση.Κι αυτή δεν είναι άλλη απ"τη Γυναικάρα την Σαμπρίνα.Ό,τι και να πω γι"αυτή τη Γυναίκα είναι λίγο.Είναι γυναίκα με το γάμα κεφαλαίο, με τα όλα της.Τα μάτια απολαμβάνουν να τρέχουν πάνω στην κορμάρα της και ταυτόχρονα να χορταίνουν από το θέαμα που αντικρίζουν, όταν την έχουν μπροστά τους.
Αυτή ήταν η δεύτερη φορά που την επισκεύτηκα.Και το απόλαυσα κι αυτή τη φορά, παρόλη την αναμονή για να βρεθώ στο ίδιο δωμάτιο μαζί της.Έχει μεγάλο σουξέ ο κορίτσαρος κι οι συναγωνιστές πριν από μένα τρεις.Κι άλλοι τόσοι όταν βγήκα, για να φύγω.Τυχαίο;δε νομίζω!!!!!
Με θυμόταν από την προηγούμενη φορά.Τα είπαμε για λίγο και ξεκινήσαμε με μπανάκι, όπου ο ένας έπλενε τον άλλο.Είχα πάρει το φουλ πρόγραμμα, για να μπορέσω να απολαύσω κάθε εκατοστό της κορμάρας της, έχοντας άνεση χρόνου.Και στο κρεβάτι πραγματοποίησε την "απειλή" της, όταν κάναμε μπάνιο, ότι θα με φάει.Ανέλαβε δράση πρώτη, με ακάποτη περιποιήση της επίμαχης περιοχής, στέλνοντας ρίγη ηδονής στη σπονδυλική μου στήλη.Μετά ανέλαβα δράση κι εγώ, γλείφοντας το ροδαλό μουνάκι της με μανία.Είχαμε βρει ένα τρελό ρυθμό, αλλάζοντας στάσεις ( ιεραποστολικό, στάση λωτού, στα τέσσερα ) με την κάβλα μου να χτυπάει συνέχεια κόφτη στο στροφόμετρο.Τελικά, το τέλος ήρθε στην ιεραποστολική στάση, με τις χούφτες μου γεμάτες από τις βυχάρες της.Μείναμε για λίγα λεπτά αγκαλιασμένοι, μου είπε, ότι θα λείπει στην Τσεχία, ως τις 12-01, έκανε το μπανάκι της, φιληθήκαμε σταυρωτά κι έφυγε για τον επόμενο τυχερό συναγωνιστή.
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ Σαμπρινάρα μου και να γυρίσεις ανανεωμένη και με γεμάτες της μπαταρίες σου, για να μας προσφέρεις άπειρες στιγμές απόλαυσης στην αγκαλιά σου.
JEDEN VELKY PUUUUUUSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού