Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ώρα δώδεκα το μεσημέρι και είχα όρεξη για πεοθηλασμό, στην γειτονιά μόνο το Θησέως 35 δεν είχα επισκεφτεί.
Στην είσοδο η πιο μικρή τσατσά που έχω δει (δεν γνωρίζω αν ήταν μόνο για σήμερα ή είναι μόνιμη), γύρω στα 25, της τον έδινα εύκολα!
Πριν εμφανιστεί η Χριστίνα μου λέει τα προγράμματα (ελεύθερο – πρωκτικό γιοκ), εμφανίστηκε και η κοπελιά, και πήρα το απλό, η επιθυμία μου ήταν συγκεκριμένη!
Η εν λόγο κυρία, τριάνταφεύγει, εύκολα, μελαχρινή μακρομαλούσα Ρωσιδούλα στο 1,60 με αρκετά κιλάκια παραπάνω αλλά σφιχτό σώμα και μεγαλούτσικο στήθος!
Μέτρια πράγματα δηλαδή αλλά έβγαζε κάτι το πρόστυχο, (στο τέλος είδα πως φοράει γυαλάκια που την κάνουν πολύ πρόστυχόφατσα, συμβουλή μου να τα φοράει συνέχεια!).
Στην αρχή με έμπασαν σε δωμάτιο χωρίς καν νιπτήρα, και μετά από εμφανή μου δυσαρέσκεια με σύρανε στο άλλο με το ντους. Καθαριότητα μέτρια πράγματα και πετσετούλα μη σφραγισμένη!
Δυστυχώς τα μέτρια συνεχίστηκαν και μετά. Πίπα τυπικότατη αν και είχε ακούσει τις προτιμήσεις μου, έκανε βέβαια ότι της είπα και αφού την πήρα σε 2-3 στάσεις τελείωσα επίσης τυπικότατα.
Ευτυχώς είχα πάρει το απλό και αφού ευχαρίστησα τυπικότατα την έκανα!

Υ.Γ. Η είσοδος ανάμεσα στα συνεργεία δεν είναι και ό,τι καλύτερο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
gwhite
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού