Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 9 10
Sex Studio 50931
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακη πρωι η καλυτερη μερα για καταθεση υστερα απο το αγχος ολης της εβδομαδας.Ανηφοριζω για το βουνο και μετα απο μια συντομη περιηγηση καταληγω στο εν λογω μαγαζι.Εμφανιζεται η τσατσα ευγενεστατη και αφου μου λεει οτι η κοπελα ειναι στο δωματιο μου προσφερει καφεδακι.Συντομη αναμονη και να σου μπροστα μου η Μονικα ψηλη ξανθια απο Πωλωνια και με απιστευτες βυζαρες.Παιρνω το ισπανικο και κατηφοριζω για το δωματιο,κανω το ντουσακι μου και περιμενω μεσα στην χλιδα το μωρακι.Ερχεται και ξεκιναμε συστασεις χαδακια και φιλακια.Προχωραμε σε πιπα αρκετα καλη με deep throat και φτυσιματα καραμελωμα αρχιδιων και εναλαγες στο μαλι.Και φτανουμε στο αποκορυφωμα με μια απιστευτη βυζομαλακια που θα μεινει αξεχαστη καθως τετοια φυσικα βυζια δεν παιζουν πουθενα.Ανεβασμα απο πανω για σουπερ θεα και πιπιλισμα αλαγη σε πισωκολλητο και φτου ξελευτερια.Δυσαρεστηθηκε λιγω για την γρηγορη καταθεση αλλα ειχα γινει τουρμπο.Αραξαμε λιγο καθως δεν βιαζονταν καθολου.και αφου ντυθηκα μαζι της αποχωρισα ενθουσισμενος απο την συνολικη εικονα αλλα και απο τις ακαταμαχητες βυζαρες.Θα το ξαναεπισκευτω σιγουρα και συγνωμη που δεν μπορω να βαλω μεγαλυτερη βαθμολογια κουκλαρα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού