Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824398
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαββατο απογευμα και το κωλοκρυο αποτι θυμαμαι χτυπουσε στο κοκκινο,
σχεδον παγωμενος απο την κορφη ως τα νυχια (μηχανοκινητη μετακινηση) εφτασα και παρκαρα εξω απο την πορτα του σπιτιού
εκεινη την ωρα δεν υπηρχε αλλος κοσμος οποτε η παρουσιαση της Νικόλ ηταν σχεδόν αμέσως.
μεγαλη ποικιλία προγραμματων και πρωκτικου αλλα εγω επέλεξα το 69 με ενα 10αρικακι πανω στο απλο του πενηνταρικου
Η κοπέλα χαμογελαστη και ευδιάθετη εμφανησιακα κοντούλα με μικρό στήθος και μεγάλο κώλο με ακολούθησε σχεδον αμεσως στο δωμάτιο ξεκινωντας το show της
Μια σύντομη προθέρμανση μια διάφορα κόλπα και υστερα στην αρχή πίπα και μετά συνέχιση της πίπας με τη διαφορά οτι είχε ανέβει πάνω μου φέρνοντας το καθαρό μουνακι της σε απόσταση αναπνοής μου
Πρεπει να γλυφόμασταν ετσι κανα 7λεπτο μέχρι που σταματησαμε και ανεβενοντας πάνω της ιεραποστολικα ξεκινησα να τη γαμάω
αυτη ειχε τυλίξει τα ποδια της γυρω απο τη μέση μου διευκολύνοντας ετσι τη διυσδηση με αποτελεσμα να της το χώνω όλο μεχρι βαθους.
Εγω σκυμενος τελειος πανω της με τα δυο μου χερια την επιανα απο τα κωλομερια της και την κουνουσα στο ρυθμό μου ενω αυτη πότε αναστέναζε πότε με έγλυφε και με φιλούσε στο αφτι και στο λαιμό
Εχυσα εκει στην 1η σταση και μενοντας λιγο ακόμη επάνω της ανταλάξαμε καποια χαμόγελα και καποιες αμήχανες εκφράσεις συμπάθιας.
Φευγοντας η τσατσα νε κερασε και ενα ουίσκι για το κρυο που το κατεβασα μονορούφι.
Συμπερασματικα η κοπέλα ειναι κεφάτη και πολύ γλυκεια στους τρόπους της και το στυλ της θυμίζει κανονικό gfe

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2010
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού