Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825441
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν κατι μερες κατηφορισα στη φυλης για να γνωρισω επιτελους απο κοντα την περιβοητη Μαρινα ενα δυνατο χαρτι του συγκεκριμενου χωρου
Aπο εμφανιση σκιζει μαυρα μαλλια, προστυχο προσωπο ,μεγαλα βυζια μπουταρες κωλαρα ενταξυ την ειχα δει και απο φωτογραφιες αλλα και απο κοντα ειναι το ιδιο ισως και περισσοτερο εντυπωσιακη
Τα σκαω λοιπον στη τσατσα και ελπιζω η συνεχεια να ειναι το ιδιο εντυπωσιακη
Η συνεχεια λοιπον ηταν οντως εντυπωσιακη μιας και οσο προστυχια βγαζει στο ματι αλλη τοση προστυχια μου εβγαλε οταν αρπαξε το καβλι μου στο στομα της και το εκανε μια χαψια λες και ηταν σε κανα μοναστηρι καλογρια και ειχε να δει πουτσο χρονια
Αφου λοιπον με πιπωνει ετσι εντονα δεν χανω την ευκαιρια να παιξω με τις 2 τρυπες της κανοντας μια προχειρη δακτυλοσκοπηση
εχω αραξει λοιπον και χαζευοντας τη σκηνη στο καθρεφτη και απολαμβανω την στιγμη οσο πιο πολυ μπορω
αυτη απτοητη συνεχιζει το πνευστο της αριστουργμα ριχνοντας μου ταυτοχρονα κλεφτες ματιες με υπονοούμενα και με το στομα της οταν δεν ειναι γεματο να μου χαριζει γελακια
Αφου νιωθω σε καποια φαση λοιπον οτι οι αντοχες μου αρχιζουν να με αφηνουν της δινω το συνθημα για την εισαγωγη πεους στο μουνακι της.
Τη βαζω να ξαπλωσει διπλα μου και εκ του πλαγιος μπαινω μεσα της, πιανοντας την με το ενα χερι μου απο τη λεκανη για να την κολαω οσο μπορω περισσότερο πανω μου και με το αλλο χερι να τοχω περασει απο κατω της και να πιανω τη ρωγα της.
Ξεκιναω λοιπον να την πηδάω με πολυ ορεξη και κεφι τα οποια μου τα ειχε μεταδωσει και η ιδια με την μεχρι τωρα σταση της.
Η συγκεκριμενη σταση με την οποια την πηδαω με βολεψε τοσο πολυ και το στησιμο της πανω μου ηταν τοσο καλο που εμεινα εκει κολημενος χωρις να εχω διαθεση να ξεβολευτω και να αλλαξω θεση ,την εχυσα λοιπον με αυτη να εχει περασει και το χερι της αναμεσα στα ποδια μου και να μου χαιδευει τα balls πραγμα που ηταν τοσο ερεθιστικο και το εκανε τοσο καλα που με το που ξεκινησε αυτο το χαδι της μεσα σε 10-15 δευτερολεπτα ειχαν φυγει και τα φλοκια μου.
Αυτη χαλαρη μου κουνηθηκε λιγο ακομα μεχρι που της τον εβγαλα και πηγα για ντουζακι μιας και ειχα ψιλοιδρωσει απο η θερμανση στο αιρκοντισιον ηταν και στο φουλ.
Φευγοντας με χαιρετησε και η Μαρινα αλλα και η τσατσα που μου προσφερε καραμελιτσα, βεβαια τη καλη καραμελιτσα με το καλο το καραμελωμα μου τοχε προσφαιρει πιο πριν η ιδια η Μαρινα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού