Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 137 10
Sex Studio 124468
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βρήκα δικαιολογία την υπερβολική κίνηση και ξέκλεψα λίγο χρόνο για να πάω στη Βριλησσού.

Δυστυχώς ή ευτυχώς στάθηκα πολύ σύντομα στην Άννα-Μαρία που δεν ξέρω πως έτυχε βρέθηκε εκεί!Δεν είχα σκοπό να την αφήσω.

Η κυρία επί της υποδοχής κοινώς υπηρεσία,νόμιζα ο βλαξ ότι τις λένε και υπηρέτριες,με οδήγησε σε ένα μεγάλο και άνετο δωμάτιο με λιτή διακόσμηση Χαμόγελο

Αυτά είναι αμελητέα όταν έχεις κάποια σαν την Άννα-Μαρία.Όσοι την έχουν συναντήση ξέρουν.Η πεολειχία της εξαιρετική,από τις καλύτερες.Οι όρχεις χοροπηδάνε από την χαρά τους στη θέα των χειλιών της ενώ η επίμαχη περιοχή έχει την υπερ-τιμητική της!Άψογη λοιπόν για άλλη μια φορά όσον αφορ΄ατο στοματικό της! Χαμόγελο Χωρίς καμιά βιασύνη ασχοληθήκαμε με διάφορες στάσεις.Η κλασική ήταν για το ζέσταμα μέχρι που μου γύρισε στα πλάγια.Τα χέρια μου αμέσως κολλήσανε στο στήθος της Μεγάλο χαμόγελο ενώ εκείνη είχε στηθεί με τέτοιον τρόπο ώστε να απολαμβάνω στο μέγιστο την αίσθηση της κωλάρας της.Η συναντηση έλαβε τέλος σε στάση πισωκολλητού.Είναι θεσμός για μένα αυτή η στάση με την Άννα-Μαρία!Τέλειο στήσιμο και τέλεια θέα.

All time classic και όχι μόνο!Keep walking Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού