Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 17 10
Sex Studio 51732
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε αυτό το απομακρυσμένο και ξεχασμένο από τις τσάρκες μου studio συνάντησα σήμερα την Αλεξάνδρα.
Μια ώριμη γυναίκα, με καστανόξανθα μακριά μαλλιά με μπούκλες, πλούσιο φυσικό στήθος, περιφέρεια με λίγα κιλάκια παραπάνω, χωρίς όμως να είναι αντιαισθητικά.
Είχα άριστες αναμνήσεις από αυτήν, μιας και την είχα ξανασυναντήσει γύρω στους 7 μήνες πριν στο Αγίου Μελέτιου 37, με το όνομα Μιλβα
Έτσι λοιπόν πέρασα στο δωμάτιο, παίρνοντας το πρόγραμμα των 50 ευρώ, που περιλάμβανε όλες τις στάσεις και μασάζ, σε αντίθεση με το απλό των 40.

Πρώτη φορά σε δωμάτιο στο εν λογω ίδρυμα, γι΄αυτό θα σταθώ λίγο.
Από τα χειρότερα που χω συνανησει σε studio.Λιτό, χωρίς κανένα καλαίσθητο στοιχείο, χωρίς ντουζιέρα ή νιπτήρα. Τα μωρομαντηλα ξεραμένα.
Το κρεβάτι ένα απλό σιδερένιο που έτριζε. Ένα μόνο μαξιλάρι και αυτο τετράγωνο «του καναπέ»….
Ευτυχώς η απόδοση της Αλεξάνδρας με έκανε να το ξεχάσω όσο ήταν δυνατόν.

Ξεκίνησε με μασάζ. Το «χαλαρωτικό» δεν ήταν κάτι το αξιοσημειωτο, χωρις να είναι άσχημο, όμως το αισθησιακό ήταν εξαιρετικό.
Πέρασε με την γλώσσα της όλη μου την πλάτη, τα μπούτια μου και τους γλουτούς. Συνέχισε τρίβοντας το στήθος της από το πίσω μέρος του λαιμού μου, μέχρι τα κωλομέρια.
Με γύρισε ανάσκελα και συνέχισε με ανάλογες υπηρεσίας.
Άψογο καραμέλωμα στα @@κια μεγάλης χρονικής διάρκειας,
Μου φόρεσε το προφυλακτικό και μου είπε να σηκωθώ όρθιος στο κρεβάτι, ακουμπώντας με στο τοίχο.
Γονάτισε και άρχισε ένα εξαιρετική στοματικό. Χωρίς καθόλου χέρια, υγρό, απόλυτα βαθύ. Και πάλι καραμέλωμα στα @@κια και πάλι γλείψιμο στο σώμα, και συνέχεια στοματικού.
Με ξάπλωσε και με reverse cow girl αρχίσαμε το sex. Με διάφορες κλίσεις του σώματος της, αλλά με αυτή σαν βασική στάση ήλθε το τέλος, μιας και είχα ήδη έλθει στα όρια μου με τα άψογα προκαταρκτικά της..
Μιλήσαμε για αρκετη ώρα μετά, για διάφορα θέματα, μέχρι την στιγμή που έφυγε.

Η Αλεξάνδρα τίμησε τα χρήματα που πήρε με το παραπάνω. Ευχάριστη, κεφάτη, πρόθυμη με καλή τεχνική. Συγκαταλέγω τα προκαταρκτικά της στα κορυφαία που μου έχουν κάνει. Δεν νομίζω πως κάποιος θα μετανιώσει την συευρεση μαζί της, εάν φυσικά του αρέσει σαν γυναίκα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλεξάνδρα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού