Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 404141
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχε περάσει τουλάχιστον ένας χρόνος, όχι μόνο από τότε που την είχα «πρωτοσυναντήσει» αλλά και που την είχα δει σε κάποια από τις τσάρκες μου.
Την είχα όμως κατά νου τον τελευταίο καιρό, και έτσι σήμερα μετά από τηλεφωνική επιβεβαίωση πως θα την βρω εδώ, έφτασα.

Η Σάσα είναι μια γυναίκα γύρω στα 30, αν την έκοψα καλά. Ψηλή με πλούσιο φυσικό στήθος, μαύρα μακριά μαλλιά, γαλάζια μάτια, αριστοκρατικά χαρακτηριστικά προσώπου. Αρμονικές καμπύλες.

Γελαστή και πρόσχαρη ηλθε στο δωμάτιο. Μιλήσαμε λίγο, έβγαλε το μαύρο κορμάκι που φορούσε.
Άρχισε να με φιλάει στο στήθος και τον λαιμό μου αρκετά αισθησιακά.
Κατέβηκε χαμηλά, μετά από λίγο χρονικό διάστημα προκαταρκτικών, για να ασχοληθεί για αρκετή ώρα αυτή την φορά με τα @@κια, σε ένα άψογο καραμέλωμα.
Συνέχεια με επίσης καλή Ισπανική.
Τοποθέτηση σκούφου και ένα εξαιρετικό στοματικό ακολούθησε. Χωρίς καθόλου χέρια, βαθύ, υγρό, περάσματα της γλώσσας στον κορμό, εναλλαγές ρουφηγμάτων και γλειψιμάτων.
Της ζήτησα και ηλθε επάνω μου για να ξεκινήσουμε το sex. Πρόθυμα «υπάκουσε» ενώ ήταν απόλυτα δεκτική στο πιπίλισμα από πλευράς μου του πλουσίου στήθους της, όπως επίσης και στα πεταχτά φιλιά και ρουφήγματα στον λαιμό και τα αυτιά της.
Ακλούθησε η στάση του λωτού, με σφικτές αγκαλιές, και ύστερα ιεραποστολικό.
Διακριτικοί αναστεναγμοί και αληθοφανή βογκητά προστέθηκαν στο όλο σκηνικό.
Η συνέχεια και τέλος ήταν στα τέσσερα...

Ευχάριστη έκπληξη μετά το τέλος ήταν η πολύωρη κουβέντα που ανοίξαμε και μάλιστα με δική της πρωτοβουλία. Τα Ελληνικά της είναι πολύ καλά και έτσι μπορέσαμε να μιλήσουμε για πολλά θέματα. Άλλοτε σοβαρή, άλλοτε με αρκετή δόση χιούμορ, όπου χρειαζόταν, ήταν το «κερασάκι στην τούρτα» σε μια απόλυτα επιτυχημένη συνεδρία.
Αν αυξήσει τον χρόνο των προκαταρκτικών της, την θεωρώ μια από τις καλύτερες επιλογές. Με έκανε να μετανιώσω που άφησα να περάσει τόσος καιρός από την πρώτη μας συνεύρεση.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σάσα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάσα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού