Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα δει την Σκάρλετ στις φώτο εδω μέσα και ήταν μία απο τις 4-5 που ακόμα δεν έχω δοκιμάσει.
Την Πέμπτη τελικά την επισκέφτηκα. με λίγα λόγια...
α. Όντως το στουντιο παραμένει ένα απο τα κορυφαία ώς χώρος.Το μειονεκτημα του είναι η ΘΕΣΗ του καθως οταν μπαίνεις αισθάνεσαι οτι κάποιος γνωστός σου θα σε δει....(γι αυτο εβαλα και 5 στην πρόσβαση)
β . Εμφάνιση 30αρα...Οταν μπηκε στο χωλ είδα αρκετη κυταριττιδα στα μπούτια της. Με ψιλοξενέρωσε εκείνη την στιγμή αλλα μπήκα.
Στο κρεβάτι οταν σκύβει στα 4 ή μαζεύει το πόδι δεν φαίνεται καθως τεντόνεται το δερμα!Από τις φωτο που βλέπεται έχει πάρει 5-6 κιλα.
Είχε κοιλιτσα, και πλαινές χειρολαβές...Στα συν τωρα..Ωραίο ύψος,1,75 το υπολογίζω , τέλειο βυζι για το ύψος της, ούτε πολυ μικρό ούτε πολυ μεγάλο και όταν σου στείνει την κωλάρα της στο καθρέπτη θες να την ξεκωλιάσεις..
γ . Στην πράξη...πίπα μέτρια, την πέριμενα τοση ώρα και την έπαιζα με την τσόντα που είχε και σχεδόν ήμουν έτοιμος...
Στο σεξ μια που κάθησε στην αρχή πάνω μου..αλλα τα κιλά της την κούραζαν και ένα πισοκωλητό που με αυτό με όλες τελειώνω...
Μετρια πράγματα.
ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΗΣ ΗΤΑΝ Η ΤΣΙΧΛΑ..μου έπαιρνε πίπα μασώντας τσίχλα...ελέγε ναι ναι αχ μασώντας τσίχλα...
ΜΑΥΡΟ στο μαυρογυαλούρο......

ΥΓ1 .Τα αγγλικά της ήταν τουλάχιστον Lower και άνω (δηλ πολυ καλα για τανα που μου έκανε εντύπωση)
ΥΓ2. Τα μαλλιά της είναι καστανόξανθα. Καμία σχέση με τις φώτο..
ΥΓ3. Δεν μίλαγε βλάχικα...Η Νταινα μιλά βλάχικα...σε σημείο που οταν την ακούς σου πέφτει!! Αλλα γαμιεταί αγρια και έτσι το εξισοροπεί..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Scarlet
nikos32p
Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
60
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού