Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157550
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
η Αννιτα ειναι μια συμπαθητικη κοπελα στο προσωπο γυρω στα 25-28 οπως την εκοψα.συστηνεται ως Ιταλιδα...δηλαδη ειναι Ρουμανα ή Βουλγαρα στην πραγματικοτητα.η εμφανιση της στο σαλονι ειναι ψαρωτικη καθοτι φοραει και ενα ολοσωμο φορεμα ωστε να κρυβονται τα σταφιδιασμενα βυζια της,η κοιλια της και η κυτταριτιδα στον κωλο.ετσι λοιπον την πατησα και μπηκα αφου συννενοηθηκα με την τσατσα για το προγραμμα 69 με γυμνο τσιμπουκι στα 60ε.κατι το οποιο ξεχασε να πει στην κοπελα ομως.
μπαινει το πτωμα λοιπον,βγαζει το φορεμα και αρχιζουν και ξεχυνονται κοιλιες,κωλομερια και βυζια σταφιδες.ελα να στον πλυνω λιγο στο νιπτηρα μου λεει(τον ειχα πλυνει πριν μπει αλλα επεμενε)
παω στο νιπτηρα και μου λεει πλυντον μονος σου τωρα γιατι κρυωνουν τα χερια μου απ'το νερο...
ξεκιναει η πιπα-επιφανειακο πιπιλισμα,με το ζορι μου τον σηκωσε....γυρνα να κανουμε και 69 τωρα της λεω.δεν εχει 69 λεει με 60ε.
μα συννενοηθηκα με την τσατσα της λεω.βγαινει εξω την ρωταει....ξενερωσα εγω,μου επεσε κιολας.
επιστρεφει και μου λεει ενταξει γλυψε με.απλυτο το μουνι της καθοτι δεν ειχε προετοιμαστει γι'αυτο...βρωμουσε κι ο κωλος της οποτε την αφησα
πολυ gel στο μουνι στη συνεχεια,απο πανω δεν ανεβαινει,την εστησα απο κατω και κατα εναν περιεργο τροπο καταφερα και την εχυσα.

το συμπερασμα ειναι οτι η κοπελα δεν εχει κανεναν επαγγελματισμο,δεν εχει καμια διαθεση γι'αυτο που κανει και φυσικα δε την προτεινω σε κανεναν γιατι πολυ απλα ειναι πεταμενα λεφτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.438
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού