Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271346
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα κυριοι συναγωνιστες..
Madona ενα ονομα που ακουστηκε πολυ στο συγκεκριμενο studio(ασχετα οτι εξαχνα περιπου κανα μηνα να την πετυχω βαρδια).Ξεκιναω ...
Προσβαση παρκινγκ πολυ καλη ειδικα αργα την νυχτα αλλα και το απογευμα που εχω παει δεν εχω βρει προβλημα..
Χωρος πολυ καθαρος με ωραια δωματια. η κοπελα εκανε κανα 15λεπτο να ερθει στο δωματιο αλλα πραγματικα αξιζει πολλα.
με το που μπηκε ξεκινησε να ρωταει πως με λενε και τετοια(κλασσικα σε πολλα στουντιο)
και ξεκιναει με φοβερο γλυψιμο @@ και πιπα τρελη αφου το βαζει ολο στο στομα και το χτυπαει και στην γλωσσα της
το στηθος της τουμπανο για οσους ειναι λατρες του μεγαλου στηθους
τωρα στο sex η κοπελα τα κανει ολα .εγω προσωπικα σαν αγαπημενη μου σταση της ζητησα να ανεβει απο πανω για αρχη(σε αυτο ομολογω ομως οτι δεν ηταν οτι καλυτερο εχω δει) αλλα ειναι πολυ καλο παρολα αυτα .στα τεσσερα πιστευω επισης οτι ειναι σπεσιαλ και εκει αν και δεν την δοκιμασα ετσι.
καταθεσα σε νορμαλ σταση αφου ελεγε και προστιχολογα που σε φτιαχνουν τρελα.αφου τελειωσα με τελειωσε και αυτη με κουνημα τρελο και πιπα ξεζουμισματος.η γυναικα ηταν το κατι αλλο και πραγματικα εγω παω σε τετοια στουντιο πολλα χρονια και ηταν σχεδον οτι καλυτερο εχω συναντησει μεχρι τωρα
πηρα το απλο προγραμμα με 50 ευροπουλα αλλα περασα ωραια.τωρα σε ποιο ακριβο προγραμμα δεν ξερω τι μπορει να κανει ακομα αυτη η γυναικα αλλα πιστευω ειναι κορυφη αυτη την στιγμη σε αυτο που κανει..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
6pack
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού