Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351806
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν ξέρω πόσο τυχερός ήμουν αλλά την Τρίτη πέτυχα την Έμιλυ πρωϊνή,πράγμα σπάνιο γιατί οι κυρίες επί της υποδοχής μου λέγανε ότι είναι συνήθως βράδια!

Επόμενο ήταν να μην αφήσω ανεκμετάλλευτη την ευκαιρία και ασυζητητή να περάσω στο δωμάτιο!

Στο σαλόνι η Έμιλυ υπόσχεται πολλά.Είναι ένα όμορφο κορίτσι με νεανικό σωματότυπο.Ωραίο στητό στήθος με ωραία ρώγα.Αλλά το 'σημείο' της είναι ο υπέροχος κώλος της,σφρυγιλός,σφιχτός και πεταχτός!

Περίμενα με ανυπομονεσία στο δωμάτιο μέχρι που άκουσα τον βηματισμό της να πλησιάζει και να ανοίγει η πόρτα του καθαρού δωματίου που βρισκόμουν.Έβγαλε τα περιττά και μου αποκαλύφτηκε το υπέροχο σώμα της.Νεανικό και όμορφο.Μετά από μερικά λόγια και ενώ είχε ξεκινήσει να με χαλαρώνει με τα καλά προκαταρκτικά της ήμουν έτοιμος.Η πεολειχία της μου φάνηκε εξαιρετική.Βαθιές βυθίσεις εναλλάξ με πιο ρηχές.Το σεξ μαζί της ήταν πολύ καλό και ευχάριστο!Καμία ένδειξη βιασύνης,αν και ήμουν αρκετή ώρα ήδη μέσα στο δωμάτιο και πολλή καλή συμμετοχή με κάποιους αναστεναγμούς.Τα στησίματα της πολύ καλά,με φυσικό κι επόμενο το τέλος να έρθει σε πισωκολλητή στάση.Πραγματικά ο κώλος της είναι αριστούργημα,a piece of art όπως θα λέγανε οι Άγγλοι!Χαμόγελο

Η συνάντηση κρίθηκε άκρως επιτυχής και σίγουρα αν την πετύχω ξανά από τύχη,θα την ξανασυντήσω και πιο στενά.
Πολλή καλή και καλό σεξ!Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού