Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Ευα ειναι μια ωριμη γυναικα.Η αρχικη εντυπωση που σου δινει ειναι καλη αν παρατηρησεις λιγο καλυτερα απο το καλη θα γινει μετρια.Ημουν αναποφασιστος στο σαλονι με ταση να φυγω και το καταλαβε η Ευα και εβαλε το χερακι της και μου χαιδεψε το πουλακι μου με αποτελεσμα να περασω(οπως αποδειχθηκε ηταν λαθος μου).Το εισητηριο το απλο των 50.Οπως ειπα και νωριτερα η Ευα ειναι μια ωριμη γυναικα με αποτελεσμα η ομορφια της να εχει αρχισει την φθινουσα πορεια,τα μαλλια της ειναι μαυρα,το στηθος της μεγαλο αλλα αρκετα πεσμενο,κωλος στα ιδια επιπεδα.Τα προκαταρτικα της ηταν αρκετα καλα με κερασακι την πεολειχια.Στο κυριως θεμα τωρα με καβαλησε και αρχισαμε οταν της επιασα τα βυζια της να τα γλυψω και να τα χορτασω αρχισε το παραμυθι πιο μαλακα οχι ετσι οχι αλλιως και μου εδειξε πως ηθελε να της τα χαιδευω λες και ειμαι αγαρμος η της τα εσφιγγα πολυ και την ποναγα.Οταν ηταν καβαλα η Ευα κολυμπαγα μεσα της.Οταν ομως γυρισαμε στα τεσσερα δεν ξερω τι εκανε και πως,αλλα ηταν τοσο στενα που σε 5 δευτερολεπτα τελειωσα.Της λεω με ξεπεταξες και αρχισε και "γιατι μου το λες αυτο δεν εκανα κατι εσυ εισαι πολυ καυλιαρης αντρας"κτλ.Αυτη ηταν η εμπειρια μου με την Ευα και ελπιζω να βοηθησει καποιους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
28
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού