Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η επισκεψη αυτη, μου αφησε αναμεικτα αισθηματα. Απο την μια μερια εχεις την καλυτερη σε συμπεριφορα κοπελλα που κυκλοφορει σε στουντιο αυτη την στιγμη, και απο την αλλη μια αδιαφορη υπηρεσια που δεν νομιζω να στεκεται στο υψος των περιστασεων μια και επεδειξε επιθετικη συμπεριφορα, αυτο απο προηγουμενη επισκεψη μου. Την αφησα να δω αν θα βελτιωθει αλλα παρεμεινε στα ιδια επιπεδα.
Σε προηγουμενη επισκεψη μου λοιπον, ειχε βγει η Αλινα στο σαλονι να χαιρετησει με εγκαρδιο τροπο αλλους δυο συναγωνιστες που περιμεναν και πανω που σκεφτονταν αν θα περασουν γιατι προφανως δεν την γνωριζαν, πεταγεται η υπηρεσια η οποια την πηγαινε απο πισω και λεει με αυστηρο τονο. ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ? Οι ανθρωποι προφανως ενοχληθηκαν με την αγενεια της και εφυγαν παροτι η κοπελλα με το χαμογελο στα χειλη δεν ειπε τιποτα. Με ρωταει λοιπον αν την γνωριζω και αν θελω να περασω. Λεω ναι και παω να παρω το απλο προγραμμα. Μου λεει περιμενετε! παντα σε αυστηρο τονο ειναι αλλος στο δωματιο. Γιατι δεν μου το λες πιο μπροστα? Να μυρισω τα νυχια μου?...
Παροτι εκνευρισμενος με την αποτομη συμπεριφορα της δεν ειπα τιποτα. Παρολα αυτα η Αλινα καταφερε και με εστειλε στα ουρανια και μου εφυγε ο θυμος. Τοτε... Τωρα παλι η ιδια αποτομη συμπεριφορα. Και εδω ξεδιπλωνεται το ταλεντο αυτης της χαρισματικης κοπελλας η οποια και πριν και κατα τη διαρκεια και μετα το σεξ θα σου φερθει αψογα, αφου σεβεται και τιμαει τους πελατες της και τα λεφτα που παιρνει. Ερχεται στο δωματιο ολο ναζι και φερνει το λαδακι για το απαραιτητο μασαζακι το οποιο μετατραπηκε στην πιο γλυστερη ισπανικη που μου εχουν κανει. Μου τον βαζει μεσα στις βυζαρες της απολυτα φυσικες, και κυριολεκτικα τον εχασα! Υστερα αλλαξαμε και αυτη απο πανω σε πολυ γλυκο ρυθμο με καβαλικεψε και φυλακισε τον @ουτσο μου μεσα της. Γυριζουμε σε πισωκολλητο με θεικη συμμετοχη απο μερους της και να νιωθω πολυ εντονα την ζεστασια απο το νινακι της. Δεν αντεχα αλλο. Τον βγαζω, πεταω το προφυλακτικο και τα ριχνω στην πλατη της. Ευτυχως προλαβα και μαζεψα τα μαλλια της να μην γεμισουν σπερμα. Δεν βγαινει και ευκολα.
Σε εμφανιση εχει μεγαλο φυσικο στηθος εκφραστικο προσωπο και ομορφο δερμα 35+ ηλικιακα αλλα ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος και σιγουρα υπαρχουν και ομορφοτερες. Οχι ομως και στην συμπεριφορα οπου πιστευω οτι εκει δεν υπαρχει ανταγωνισμος. Πρωσωπικη αποψη, οποιος την συμμεριζεται...
Και για

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
vaglis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
20
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού