Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295173
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στο εν λόγω "ίδρυμα" στις 21.11.2010...
Είχε προηγηθεί νωρίτερα "βόλτα" με την παρέα στα "ιδρύματα" της περιοχής...

Μετά από σκέψη... επέστρεψα στα ορεινά... Μια άνετη θέση με περίμενε απέναντι από το "ίδρυμα" και πλέον βρισκόμουν στο κατώφλι του εν λόγω studio...
Ακούγεται το κουδούνι... η υπηρεσία μου λέει το χαρακτηριστικό "Επέστρεψες?"... "Προφανώς, για να με βλέπεις εδώ!", αλλά μαζεύτηκα και δεν είπα τίποτα...
Αφού είχα δει την κοπέλα προηγουμένως περιττό να περιμένω στο salon...
Τα δωμάτια έχουν αλλάξει από την τελευταία φορά που είχα πάει... παραμένουν ακόμα στενάχορα αλλά έχουν τουλάχιστον νιπτήρα που παλιότερα απουσίαζε... επίσης παρατήρησα και ένα χρήσιμο "καρεκλάκι" καθώς και καθρέπτες να καλύπτουν τον ένα τοίχο! Εμμμμ

Την Αμάντα την ήξερα από παλιότερες "βόλτες"! Δεν είχα όμως ποτέ "περάσει" μαζί της... Δεν ξέρω καν γιατί! Αλλά τεςπα... Κάλλιο αργά παρά ποτέ! Χαμόγελο
Πρόκειται για μια ξανθιά παρουσία, με όμορφο σώμα... έχει ωραία επιδερμίδα και ωραίο κωλαράκι...! Το πρόσωπό της συμπαθητικό και "γατίσιο"... Το στήθος της φυσικό... Μεγάλο χαμόγελο

Αλλά αν η εμφάνιση δεν κρίνεται κορυφαία... οι υπηρεσίες της ήταν από τις κορυφαίες... Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Κατευθείαν φάνηκε ότι είχε διάθεση! "Σπάσαμε" τον πάγο και άρχισε ένα mini sex show... αφαίρεσε το σουτιενάκι της και το κυλοτάκι της... τσίτσιδι η Αμάντα... Χαιδέματα και χαμουρέματα... πεταχτά φιλάκια παντού... και γλύψιμο από μέρους της από την κορφή ως τα νύχια! Σε αυτό ήταν πολύ καλή... όλη την ώρα "απασχολούσε" με κάποιον τρόπο τον pitsiriko1...
Το στοματικό της... full extra... Τι να πώ? Περιποίηση στα @@... και ενασχόληση με τον pitsiriko1 για αρκετή ώρα... ο pitsirikos1 χάθηκε στο deep throat της...!
Στα μετέπειτα... ο pitsirikos1 ήταν έτοιμος να μεταμφιεστεί ιεραπόστολος... αλλά η Αμάντα με ξεσήκωσε! Πάμε γι' άλλα! Στήσιμο μπροστά στον καθρέφτη... και ναι έβλεπα όλο το έργο και από μπρος και από πίσω! Double face! Η όλη πράξη ήταν καύλα... μόνο λίγο χαμηλότερα decibel να είχε... δεν είμαι και κανάς super γαμιάς...!
Ακολούθησε μετακίνηση στο "χρήσιμο" καρεκλάκι... όπου μετά από κάποιες στάσεις εκεί μετακινηθήκαμε στη κλίνη... Στήσιμο για πισωκολλητό... Στήθηκε πολύ όμορφα κάνοντας την "κούρμπα" που μου αρέσει... μετά από αρκετά λεπτά, τελικά ο pitsirikos1 "έφτυσε" μέσα στο πλαστικό καποτίδιο... Η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή καιδεν μου έβγαλε κανένα ίχνος βιασύνης, κι ας χτυπούσαν κουδούνια...

Το διασκέδασα πραγματικά! Κατ' εμέ, πιστεύω αξίζει μια "βόλτα" από την Αμάντα... με τις υπηρεσίες της "τιμάει" το 50ρακι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού