Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824467
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μαθαίνοντας ότι η καψούρα μου η Νανά που είναι ανατολίτισσα με τα όλα της σταματάει απ' τη δουλειά & φεύγει μόνιμα για Ταϋλάνδη αποφάσισα πως επιβάλλεται να της κάνω μια τελευταία επίσκεψη κι ας είχα οικονομική στενότητα τον τελευταίο μήνα... Επίσκεψη λοιπόν Κυριακή 21/11 μεσημεράκι στο ναό του 104 όντας στεναχωρημένος που σταματάει μία απ' τις πιο παθιάρες γυναίκες που έχω πάει ποτέ. Parking άνετα πάνω στη Φυλής & χαιρετούρες με τη ΘΕΑ τσατσά Νικολέττα πριν περάσω στο δωμάτιο. Βλέποντας τη Νανά στην υποδοχή διαπίστωσα ότι είχε αδυνατίσει αρκετά μετά από ένα εξάμηνο που είχα να την επισκεφτώ αλλά οι καμπύλες - καμπύλες (και φυσικά οι βυζάρες βυζάρες). Δίνω τα 90 ευρώ λοιπόν για το full πρόγραμμα & ανεβαίνω στο δωμάτιο 3 το οποίο ήταν πεντακάθαρο & τακτοποιημένο όπως πάντα. Μετά από λίγη ώρα μπαίνει μέσα το απόλυτο GFE Νανά με ζουζουνοδιάθεση όπως πάντα, με ρωτάει τί κάνω όλο νάζι, της λέω "στεναχωριέμαι που θα φύγεις" κ.τ.λπ. Αμέσως μετά αρχίζει να μου κωλοτρίβεται ενώ είμαστε & οι δύο όρθιοι & ήδη έχει αρχίσει να μου γίνεται πύραυλος. Μετά ξαπλώνουμε στο κρεβάτι όπου αρχίζει τα τελείως άναρχα & χωρίς πρωτόκολο προκαταρκτικά της, πότε χάδια, πότε φιλιά, πότε μερικά καβλωτικά λόγια... Βλέποντας η Νανά ότι έχω καβλώσει άσχημα μου αρχίζει τρελή ποδομαλακία. Σε κάποια φάση της βγάζω το κυλοτάκι με μια κίνηση & την αρχίζω στο γλειφομούνι, αναστεναγμούς αυτή κ.τ.λπ. Στη συνέχεια γυρνάμε σε στάση 69 όπου η κάβλα χτυπάει κόκκινο ενώ εγώ έγλειφα μουνί & κωλοτρυπίδα μαζί, άλλωστε η Νανά είναι απ' τις πιο καθαρές γυναίκες που έχω πάει ποτέ, ούτε ίχνος οσμής. Στη συνέχεια της πετάω το σουτιέν καθώς η Νανά αφήνει τον πελάτη να πάρει τις πρωτοβουλίες & αρχίζουμε την ισπανική όπουμε τρέλαινε γλείφοντας την πούτσα μου παράλληλα ενώ γαμούσα τα βυζιά της με τις υπερμεγέθεις ρώγες τους. Κατόπιν ακολούθησε κάτι που με τρέλανε: Μπαίνω μέσα της & αρχίζω να την πηδάω ξαπλωμένος πάνω της & την ώρα εκείνη μου ρίχνει πρώτη ένα φιλί στο στόμα πράγμα που το "ψήναμε" για πολλή ώρα & αμέσως μετά αρχίζουμε να ρίχνουμε παθιάρικα γλωσσόφυλα, δε μου έχει ξανατύχει ΠΟΤΕ σε σπιτάκι ή studio αυτό & μάλιστα μ' αυτήν τη διάρκεια & κατά τη διάρκεια της ερωτικής πράξης, μόνο στα πεταχτά... Γι' αυτό & λέω πως η Νανά που θα μου λείψει είναι μια ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ ανατολίτισσα που θέλει να κάνει όλα τα γούστα του πελάτη & δε λέει "όχι" σε τίποτα... Συνεχίσαμε με πισωκολλητό στο οποίο ήταν μέτρια & σε στάση με τη Νανά από πάνω ώστε να μπορώ να χουφτώνω τις βυζάρες της. Κατόπιν αρχίζει να μου τον παίζει ενώ είχα χαθεί στα βυζιά της & καταλήξαμε με εμένα να τελειώνω πάνω σ' αυτά χωρίς προφυλακτικό πράγμα το οποίο δέχτηκε αδιαμαρτύρητα. Κουβεντιάσαμε για αρκετή ώρα μετά όπου & την αποχαιρέτησα... 10άρι προφανώς στη σχέση τιμής - απόδοσης. Φεύγοντας κουβεντούλα με τη Νικολέττα στην έξοδο όπου μου έβαλε & ποτάκι το οποίο κατέβασα μονορούφι... Κάπου εδώ όμως τελειώνει η (μουσειακή πλέον) κριτική μου καθώς σήμερα ήταν η τελευταία βάρδια της Νανάς εκτός αν αποφασίσει να επιστρέψει... Όπως & να έχει πάντως της εύχομαι καλή τύχη σε ό,τι κι αν κάνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Νανά
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.607
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού