Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μελαχρινη με φουντωτα μαλλια, πρωτη της βαρδια στο μαγαζι σημερα λεει η τσατσα, λιρα 100 λεω απο μεσα μου σκεπτομενος οτι παμε σε εντελως αγνωστα "μονοπατια". Βγαινει η κοπελα απτο δωματιο καθως ηταν με καποιον αλλον, ωραια γκομενα αν και σχετικα λεπτη για τα γουστα μου ( δεν υπαρχουν πολλες καμπυλατες γκομενες χωρις να ειναι χοντρες δυστυχως ) αλλα αφου ειδα οτι οι αλλοι φιλοι φυγανε λεω στη τσατσα πως θα περασω. Ειναι και μικρο το στουντιο οποτε αν περιμενουν πολλοι ειναι λιγο πακετο. Ερχεται η γκομενα μεσα μετα απο κανα 10λεπτακι, ωραιο αρωμα και αυτο που προσεξα επισης ηταν οτι το προσωπο της ηταν πολυ γλυκο. Δεν ηταν δηλαδη στραβωμενη με κατι οπως οι περισσοτερες, η αποτομη η κατι τετοιο. Η πιπα της με εφτιαξε αρκετα γιατι κοζαρα και τα χερια-νυχια της που γουσταρω να τα βλεπω, και με αφηνε να παιζω με τα βυζια της. Κατι αλλο που μου αρεσε ηταν η πληρης ελλειψη τριχας στο μουνι. Τιποτα ομως, μηδεν, ουτε για δειγμα! Αν μπορουσα θα το εγλειφα, αλλα λεω αστο για αλλη φορα. Κυριως παιξαμε με αυτην στα τεσσερα οπου το στησιμο της θα μπορουσε να ειναι καλυτερο, χωρις βεβαια να ειναι και το χειροτερο ( δεν προσπαθουσε να αποφυγει το καρφωμα δηλαδη, απλα ειχε κατσει λιγακι ατσαλα ) και στα πλαγια οπου και εκει εχυσα καθως με κλειστα τα ποδια το μουνι της ηταν εντελως σφιχτο, που σε γενικες γραμμες ηταν ετσι κι αλλιως. Καλη η Ευα, και σιγουρα ο τιτλος την δικαιωνει καθως δε το ντρεπεται και το ιδρωνει το επαγγελμα της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Εύα
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού