Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αχαχαχα τι μαλακια τιτλος μου ρθε Γλώσσα ακου γοργονα η Εβελινα ... lol

Η Κριτικη ειναι παλια την ειχα γραψει αλλα δεν την δημοσιευσα
Η κορασιδα τωρα τραγουδαει Βαρδαρη (Σαπφους 8)
Το στουδιο ειναι κλειστο εδω και κανα δυμηνο
Εγω πινω καφε και ξυνω τ @@ μου

Παμε ....

=======================================================================

Τελευταια μερα αδειας μετα απο πολυ ζεστες μερες
ειπα να παω για μια βολη , μιας που ημουν σχετικα ξεκουραστος

Θα πηγαινα η σε γκομενα που δεν ειχα παει ή για τζακουζι με γνωστη γκομενα ομως , καθοτι μετα το κομοδινο- αντριανα φοβαμαι
Ετσι επελεξα την παλια φιλεναδα , την Εβελινα
Στα 100 ευρω εκλεισε η τιμη , μιας που δεν ηξερα τι ηθελα
οχι 69 , οχι γυμνο οχι πρωκτικο,

Eβαλε το τζακουζι να γεμισει η τσατσα και με αφησε μονο ,
Απ τα μεγαλυτερα που ειδα ορθογωνιο με πολλα κολπα για το νερο δυο υπαρχουν στο κτιριο
απο τη μια ειναι καλο γιατι υπαρχει απλα , απο την αλλη τα στενοτερα μας φερνουν ποιο κοντα ;)
επαιζα με το κινητο , μετα βαρεθηκα και βγηκα να πιω νερο ,

Δουλευε βραδυ την προηγουμενη το κοριτσι και το πρωι πηγε και σε γιατρους , γιαυτο ανοιξαν κατις τις 12 , εγω πηγα 12+30 και ηδη μεσα γαμουσε ενας
ετσι ηταν λιγο κουρασμενη , παρολα αυτα πολυ ποιο ευδιαθετη απο το κομοδινο-Αντριανα

Στο τζακουζι ειχαμε αγγαλιτσες - φιλακια χαιδεματα παντου και πανω στην συζητηση για ξυρισμα και αφου ειχα το εργαλειο εξω απο το νερο , τον πηρε στο στομα , αφου μερωτησε πρωτα < Γκλυψω ? > τον εβαλε στο στομα σιγα σιγα για λιγο , συζητηση και πασπατεμα μεσα στο τζακουζι με τις μπουρμπουληθρες να μου γαργαλαν τα αρχιδια

Μετα βγηκαμε και σκουπηστηκαμε ,
της ειπα που προχθες πηγα για μασαζ και μου ειπε οτι ειχε παει και αυτη και οτι θα ηθελε και τωρα και προσφαιρθηκα να της κανω
την ετριψα στην πλατη και στην μεση , και στα μπουτια , οπου της ετριβα και το εργαλειο και φανηκε να της αρεσει μετα μου εκανε λιγο και αυτη και ξαπλωσαμε ,

επεσα με τα μουτρα στο μουνι , με μυτη και χειλια επαιζα γυρω γυρω και την ακουσα να αναστεναζει σε καποια φαση , μετα σειρα πηρε η πιπα , εγλυψε λιγο αρχιδι και μετα καποτα και πιπα (μετρια )
μετα ιεραποστολικο, ποδια στους ομους , τα κρατουσα , τα σηκωνα τα κατεβαζα , τα ανοιγα , τα εκλεινα
μετα ζητησα λιγο ορθιο και στηθηκε στον τοιχο και γω απο πισω , στα 4 στο κρεβατι και γω πατουσα πατωμα , αργουσα ( λογο κρεμας Money Mouth )και μετα με ρωτησε αν θελω να με τελειωσει με το στομα και ετσι εγινε , πηρα μια πολυ σεξυ ποζα με το κεφαλι κατω απο το παλαμαρι και τα ποδια στο μαξιλαρι , ετριβε το μουνακι της με το ενα χερι και με το αλλο επαιζε το εργαλειο και το οποιο εγλυφε και ρουφουσε ετσι την εχυσα στο στομα ...
Δυνατο χυσιμο ....

Αναμνηστικη φωτογραφια
http://www.imagerous.com/images/47948492909643450411.png

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού