Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824314
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κριτική αυτή αφορά σε επίσκεψη πριν περίπου 1 μήνα αλλά γράφεται τώρα.

Επισκέφθηκα την Αντζελα επι τουτου γιατί την γούσταρα πολυ καιρο αλλα δεν την ειχα πετύχει. Δεν ξερω πως μου καρφωθηκε (γενικά δεν ειμαι φαν) να κανω ποδολαγνια.
Δινω λοιπον τα λεφτα στην τσατσα και ανεβαινω στο δωματιο. ολως τυχαια δεν υπηρχε ψυχη και με εβαλε στο μεγαλο δωματιο που ειναι και για το αυταρχικο με τον παγκο στον προθαλαμο και το κρεββατι στο βαθος.
μετα απο 5 λεπτα ερχεται ο κομματος και παθαινω πλακα απο το στυλακι της. ειναι γκομενα που θες να την βαλεις κατω και να την σκισεις και μετα ΣΤΟΠ... βαλε με εσυ κατω και σκισε με!!!

το λοιπον, ερχεται και μου λεει πολυ γλυκα και σεξυ τι θες μωρακι μου να σου κανω? κολωσα! εεε αααα -θες ποδολαγνια με τα πατουσακια μου? θες να τα πιπιλισεις ? να τα φας? να τα γλυψεις? να με γλυφεις αναμεσα στα δαχτυλακια μου και να τα ρουφας οσο θα σου παιζω την πουτσα σου??? Εγω συνεχιζω να μενω καγκελο καθως την βλεπω να βαζει detoll στα πατουσακια της με ηδονικο τροπο...
μονο σε θελω γυμνουλι και να ξαπλωσεις στο κρεβατι, μου λεει. Τα αλλα αστα σε μενα... Αυτο μπορουσα να το κανω ευκολα δεν μπορουσα να κανω και τιποτε αλλο...

Εεεε. απο εκει και περα μαλλον εγινα φαν της ποδολαγνιας.... τι γλυψιμο, τι ρουφηγμα να εχει κατσει πανω μου αναποδα αναμεσα στα ποδια μου, να μου παιζει την πουτσα και να μου δινει τα πατουσακια της στο στομα!!! να νιωθει οτι γουσταρω να παιξω με το στηθος της και να σκυβει μπροστα να το ζουλαω... στη συνεχεια γυριζει και με το στομα μου φοραει καποτα και απο το πλαι μου δινει το κωλαρακι της για φιλημα... μετα παλι γυριζει και μου λεει γλυψε με στα δαχτυλακια μου μωρο μου... με τρελαινει... μετα γυριζει και μου τον παιζει με τις πατουσες της...
δεν αντεχα και πολυ και της λεω (καπως αγαρμπα η αληθεια ειναι) γυρνα θελω να σε γαμησω.

ΕΕεεε και? δεν καταλαβε τιποτα, γυριζει ανασκελα και μου τον στραγγιξε σηκονωντας τα ποδια της ωστε να μπορω να τα γλυφω καθως τον καρφωνα και παραλληλα ανοιγοντας διαπλατα το μουνακι της ωστε να μπορω να το βλεπω καθαρα μπροστα μου!!!

Αυτη ηταν η εμπειρια μου που μαλλον θα την επαναλαβω συντομα....
Thanx Αντζελα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
SOUTZ
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού