Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 86 10
Sex Studio 111249
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στο εν λόγω "ίδρυμα" στις 15.11.2010...
Δεν είχα καμιά όρεξη για "βόλτες" και αναζητήσεις... Ήξερα από πριν τι ήθελα και που θα το βρώ!

Πρόσβαση εύκολη... αν ξέρεις φυσικά που είναι το "ίδρυμα"... Parking πανεύκολο...
Ανεβαίνω γοργά τα σκαλοπάτια και φτάνω στο κατώφλι... χτυπάω κουδούνι... "κελαηδάει" το κουδούνι... λόγη αναμονή και ανοίγει η θύρα!
Η υπηρεσία συμπαθέστατη... με οδηγεί στο σαλονάκι, με ρωτάει αν θέλω κάτι να μου προσφέρει... αρνούμαι ευγενικά... Έπειτα μου παρουσιάζει την Στεφανία...
Την Στεφανία την έχω δει τόσες φορές σε "βόλτες" αλλά ποτέ δεν έτυχε να γίνει το παραπάνω βήμα...
Μιας και τον τελευταίο καιρό "χτυπάω" κάτι milf είπα να περάσω με ένα από τα κορυφαία (από όσο έχω διαβάσει και ακούω) milf των studio!

H Στεφανία είναι πραγματικά ο ορισμός του milf! Μεγάλο φυσικό στήθος Εμμμμ , κωλάρα Εμμμμ , πιασίματα κτλ. Το πρόσωπό της είναι αρκετά όμορφο... (έχει ωραία μάτια) Ντροπή !
Το δωμάτιο καθαρό και περιποιημένο... με το μασαζοκρέβατο στην άκρη!

Όταν ήρθε η ώρα... κατέφτασε η Στεφανία, χαμογελαστή... και για να "σπάσει τον πάγο" πιάσαμε κουβεντούλα... Αλλά αρκετά με αυτά...
Προκαταρκτικά καλά! Γλυψιματάκια παντού, φιλάκια παντού στο λάγνο κορμάκι μου και φυσικά... δεν αντιστάθηκα στο υπέροχο, μεγάλο στήθος της Γλώσσα
Ανάλογο με την ποιότητα των προκαταρκτικών, ήταν και το στοματικό! Περιποίηση στα φρεσκοπλυμένα @@ μου και ολική απώλεια του pitsirikou1 εξαιτίας deep throat! Μεγάλο χαμόγελο
Στα περαιτέρω... ο Pitsirikos1 σε ρόλο ιεραπόστολου... αφού κήρρυξα για λίγο έτσι... γυρίσαμε σε πισωκολλητό! Αυτό περίμενα για την ακρίβεια! Πολύ καλό στήσιμο και ξεκινήσαμε για το ταξίδι στη Χώρα των Θαυμάτων! Το στήθος παλλόταν μανιασμένα ενώ εγώ έκανα αυτό που ήξερα... Τελικά, ο pitsirikos1 δεν άντεξε και τα "έφτυσε" νωρίς... Δεν είναι και λίγο να έχεις τέτοι θέα...Εμμμμ

Έπρεπε να είχα κάνει το βήμα πιο νωρίς... για τους λάτρεις των milf είναι ότι πρέπει...
Φυσικά, μετά πήγα για σουβλάκια... να ανακτήσω δυνάμεις... Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2010
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού