Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367806
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το τέλος μεγάλης τσάρκας με βρήκε στο άνω ίδρυμα του Κασσάνδρας 3, όπου εργαζόμενο κορίτσι ήταν η Άννα.

Μια από τις πιο όμορφες κοπέλες κατά την ταπεινή μου άποψη. Νεαρή, μελαχρινή με σπαστά μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Σφριγηλό νεανικό φυσικό στήθος, ωραίο κορμί αξιοπρόσεκτο κωλαράκι. Εκφραστικά μαύρα μάτια, γλυκό χαμόγελο.

Σύντομη είσοδος στο δωμάτιο και πολύ φιλική κουβέντα ξεκίνησε, μέχρι την έναρξη των προκαταρκτικών.
Στα οποια η Άννα είναι αρκετα καλή. Φιλιά στο σώμα μου, το λαιμό μου. Καραμελωμα στα @@κια πριν το στοματικό.
To οποίο ήταν πολύ υψηλού επιπέδου. Αισθησιακό, βαθύ κατά διαστήματα, με περιορισμένη χρήση χεριών, χτυπήματα της γλώσσας σε όλο τον κορμό, συνοδευμένο με πρόστυχες ματιές.
Με κίνδυνο να γίνω κουραστικός θα επαναλάβω, ότι το πρόσωπο της Άννας μου αρέσει πάρα πολύ, έτσι ήταν μια από τις ελάχιστες φορές που δεν ζήτησα εναλλαγές στάσεων, αλλά περιορίστηκα σε μια:
Το ιεραποστολικό, για να μπορώ να βλέπω τις εκφράσεις της, και να τη φιλάω στο λαιμό, τα στήθη και τα αυτιά της κάτι που με πολύ νάζι δεχόταν.
Αυτό που απολαμβάνω με την Άννα είναι ότι κατά την διάρκεια του sex έχουμε ένα είδος παιχνιδιού με πικάντικα λόγια, υπονοούμενα, πειράζοντας ο ένας τον άλλο, δημιουργώντας μια πολύ gfe ατμόσφαιρα.

Μιλήσαμε λίγο μετά το τέλος, όμως έπρεπε να φύγει, μιας και ήδη υπήρχε κόσμος στο σαλόνι και το κουδούνι δεν είχε σταματήσει να χτυπάει.
Με χαιρέτησε, με φίλησε, μου ζήτησε συγνώμη που δεν μπορούσε να καθίσει κι΄άλλο μαζί μου στο δωμάτιο, και μου έκλεισε πονηρά το μάτι, σαν σημάδι ανανέωσης του ραντεβού μας.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Άννα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού