Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ωραίος και καθαρός χώρος, εύκολο παρκιν, και ευγενική η κυρία της υπηρεσίας. Πλήρωσα το αντίτιμο για μασάζ και η κοπέλα ερχόμενη δεν είχε ενημερωθεί - νόμιζε ότι είχα πάρει το απλό και πήγε κατευθείαν να βάλει το προφυλακτικό χωρίς κανένα προκαταρκτικό. Της είπα ότι είχα πληρώσει για μασάζ, δε με πίστεψε και βγήκε έξω για να ρωτήσει την κυρία. Αρχίσαμε άσχημα λέω μέσα μου και δυστυχώς επιβεβαιώθηκα! Ξαναγύρισε και μου έκανα κατί χειρομαλάξεις της πλάκας στην πλάτη διάρκειας λιγότερης από ένα λεπτό. Στη συνέχεια φόρεσε το προφυλακτικό κατευθείαν στο μελάτο π... - της είπα ότι δε γίνεται παιχνίδι έτσι και μου απάντησε ότι ξέρει αυτή. Από γλείψιμο μπαλών τίποτα απολύτως παρόλο που την προέτρεψα, από πίπα και αυτή πολύ κάτω του μετρίου. Η κοπέλα είναι νέα, ψηλή, με όμορφο πρόσωπο, αδύνατο σώμα και φυσικό αλλά μικρό στήθος. Οι γάμπες της πάντως ήθελαν λίγο ξύρισμα! Καταλήγοντας, χωρίς να θέλω να μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες, είναι σα να κάνεις έρωτα με κομοδίνο για να μην πω τίποτα χειρότερο - με ξενέρωσε εντελώς!! Έκλαψα τα λεφτά μου! Καλύτερα θα πέρναγα αν πήγαινα στη φυλής!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Σιλβή
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
154
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού