Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163779
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερα το απογευματακι λοιπον, περι τις 18.00, εχοντας πολυ εντονες καβλες ξεκινησα για βολτα σε 1-2 στουντιο.
Εχοντας κατα νου τις πολυ καλες κριτικες της Ναντιας, κι ενω ποτε ως τωρα δεν την ειχα δει, αποφασισα να την επισκευτω...
Με το που ανοιξε την πορτα, ενθουσιαστηκα. Θερμη υποδοχη, χαμογελαστη, ανετη, σε κανει να νιωθεις πολυ ομορφα.
Εμφανισιακα εμενα προσωπικα μου αρεσε παρα πολυ, ειδικα το προσωπο της ειναι πολυ ομορφο, σωμα χαλαρωμενο σχετικα αλλα επειδη ειμαι μεγαλος φαν της κατηγοριας milf αυτο αντι να με χαλασει ισα-ισα με εφτιαξε κιολας, πολυ ωραιο κωλο και πολυ καλα διατηρημενη γυναικα γενικως..
Αφου μου ειπε τα περι τιμων, ξεκινωντας απο τα 30ε και φτανοντας ως τα 100ε σε φουλ προγραμμα, αποφασισα να δωσω ενα 40αρικο, που σημαινε ανεση χρονου, χαδακια στα προκαταρκτικα και ελευθερια στασεων.
Οντως, αυτο που πληρωσα αυτο και ελαβα παιδια. Προκαταρκτικα πολυ θερμη, φιλακια στο λαιμο, χαδακια, πεταχτα φιλια με λιγη γλωσσα, γλυψιμο αρχιδιων(απο τα καλυτερα που εχω ζησει ως τωρα) πριν περασει την καποτα, αριστοτεχνικο περασμα του λαστιχου με το στομα (αυτη ειναι απο τις εμπειρες φιλε jo145Χαμόγελο). Καβαλημα αυτη απο πανω, οπου με χαλαρες κινησεις και χουφτωμα στα βυζια της γουσταρα παρα πολυ, ανεβηκα επειτα εγω απο πανω χουφτωνοντας με το ενα χερι το κωλομερι της και με το αλλο κρατουσα αντισταση, παραλληλα επαιζαν φιλακια στο στομα με λιγη γλωσσα, κ επειδη ενιωθα τον εαυτο μου ετοιμο να καταθεσει, της ειπα να γυρισει για να δωσω τη ''χαριστικη βολη'' οπως και εγινε μετα απο 10-12 διεισδυσεις!!

Μετα κουβεντουλα για κανα 3-4 λεπτακια στο κρεβατι ξαπλωμενοι, πολυ καλος και θερμος αποχαιρετισμος με φιλακι και παλι(!!) και υποσχεση εκ μερους μου για νεοτερη συναντηση στο πολυ αμεσο μελλον...
Συμπερασματικα, ως οπαδος βεβαια των milf, περασα αψογα, βρηκα την Ιθακη μου στα στουντιο και παρολο που οι πρωινες βαρδιες γενικα με δυσκολευουν οσον αφορα το ωραριο μου, οποτε βρισκω ευκαιρια θα πηγαινω να την συνανταω...
Εισαι ωραια γυναικα Ναντια.....!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Nick-Thess
Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
307
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού