Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155522
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
γυρο στις 4 το προι τσαρκα και καταληγω στην νικολ δεν ξερω γτ αλλα την ειχα μεγαλη καβλα...δινω την 50αρα μπενω και περιμενω...μπαινει μεσα το μωρο τα λεμε λιγο την ενημερωσα οτι ειχα τα γενεθλια μου και μου ειπε αστο σε εμενα το δωρο σου...με σηκωνη πανω και ξεκινησε ανελεητο γλυπσιμο απο το λαιμο μεχρι τα @ρχιδι@....ξαπλωνει στο κρεβατι ανασκελα βαζει καποτα στο στομα και ξεκιναει ενα deepthroat αλλο πραγμα...με πολυ πνιχιμο και πολλα σαλια..το καρφωνα μεχρι το λαριγγη της και εδιχνε να το γουσταρει(εννοειτε ειμουν 5καθαρος κοντρα ξυρισμενος κλπ)καπακι τον βγαζει και μου τον βαζει αναμεσα στις ατελειοτες βιζ@ρες τισ γλυφοντασ παραλιλα αρχιδια και οπου αλλου εφτανε!οπα λεω εδω ημαστε την γιρναω στα 4 κατθομαι ορθιος μπροστα της αρπαζω μαλλια και τις εδωσα ενα δυνατο 3λεπτο κλαρινο ολο τρελα!με τα πολλα πνιξυματα και τα σαλια να τρεχουν μου στινει την ...ναρα τισ στα 4 και χεκιναω ανελεητο σφυροκοπημα εδιχνε να ποναει και να μαζευετε παρολα αυτα εσταζε,επιτα ξαπλωνει κανει ενα σπαγγατο και την ξεκινισα στο νταπα ντουπα μεχρι που με πονεσαν τα παπαρια απο το χτυπιμα,με χαπλωνει κατω ανεβενει απο πανω μου αναποδα χοροπιδαγε και εγω εριχνα σκαμπιλια στην κολαρα της..με τα πολλα εβλεπα το τελοσ να ερχετε και τις ζητησα να αδειασω τα παντα πανω στις βυζαρεσ τις οπου χωρις δευτερη σκεψη δεχτξκε ετσι πεταχα τιν καποτα ξαπλωσε και τον επιασε και αρχισε να τον παιζει αναμεσα στα βιζια και την μουρη της οπου ευγαλα οτι ειχα και δεν ειχα!τον στραγγιξε πασαλιφτικε με τα χερια της τις εδωσα χαρτι να σκουπιστει τα ειπαμε και αποχωρισαμε μαζι απο το δωματιο...ακρος εντυποσιασμενοσ απο την νικολ σε αντιθεση με την ναταλι που εχω δοκιμασει και απογοητευτηκα!νικολ δαγκοτο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
kaulias20
Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού