Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 382500
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χθες πηγα Καλιθεα στο 40 μετα απο αρκετο καιρο.Ειχα να παω σχεδον ενα χρονο εκει.
Χτυπαω κουδουνι και ακουω εναν χαμο απο μεσα.Γυναικειες φωνες!Εδω ειμαστε λεω μπορει να παρω και καμια παρτουζα σκεφτομαι.Ανοιγει η τσατσα και με μια αστεια φωνη με μπαζει μεσα.Καθομαι και βλεπω τα κοριτσια να κανουν παρελαση.Η πιο καβλα ηταν η Ελενα.Μια ψηλη,μελαχρινη Ρουμανα,με ωραιο βυζι οχι πολυ μεγαλο και φοβερο κωλο.Τελικα τα ΜΕΓΑΛΑ σχεδια που ειχα για παρτουζες περιοριστηκαν στην απλοτητα του 50αρικου.Χαμόγελο
Ξεκινησε με πολυ καλες προοπτικες.Φιλια στο στομα,σχεδον γλωσοφιλα Μεγάλο χαμόγελο με εγλειφε στο λαιμο και στα αφτια και εννοειτε οτι κι εγω εκανα το ιδιο Μεγάλο χαμόγελο !Τα δαχτυλα μου ελεγχαν ελευθερα τις εισοδους της Μεγάλο χαμόγελο
Τα @ρχ@δ@@ τα τιμησε αρκετα καλα με πολυ ρουφηγμα σαν να επινε μιλκο με καλαμακι,τα φιλουσε και τα εγλυψε με μανια Money Mouth ακι η πιπα της δυνατη και με μανιαΧαμόγελο
Μετα μου λεει πως θελεις?
Ελα απο πανω καβλα της λεω.Ερχεται με καβαλαει και εκει επεξα με τα βυζια της ενω ελεγχα προσεκτικα την πισω βαλβιδα!Η τρελα και η καβλα χτυπησε ζενιθ!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Ακολουθαει πισοκωλλητο με θεα το δουλεμενο βαλβιδακι της.Εκει μου περασε η ιδεα να την παρω απο κωλο αλλα δεν θα αντεχα πολυκαι δεν θα το χαιρομουν οποτε ναυαγησε η σκεψη αυτηΛύπηΛύπη.Την βαζω καλα στα τεσσερα και αρχιζει το μεθυστικο γαμησι.Δεν ξερω πως την εχει δει η γκομενα αλλα βγαζει μια τρελα για σεξ σαν να ειναι γενημενη για αυτο.
Μολις χυνω με αρχιζει παλι στα γλωσοφιλα.Δεν σε αφηνει να ησυχασεθς!
Τρελη επιλογη τρελο γαμησι τρελο γκομενακι!Θα ξανατιμηθει η Ελενα σιγουρα αλλα με βαλβιδοσκοπηση την επομενη!Θα την ταραξω!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Ne0s
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού