Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 170814
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βραδάκι βόλτα περιοχή του Μύλου κατά τις 11, αποφασίζω να δοκιμάσω την εν λόγω κοπέλα.
Μελαχροινή, καλλιγραμη, όμορφη στο πρόσωπο, απο Ρωσία μου είπε. Οταν έφτασα τα δωμάτια ήταν κατηλειμένα. Μου λεει η κυρια της υποδοχής "ειναι γεμάτα τα δωμάτια περίμενε να βγει η κοπέλα να την δεις". Περιμένω ώσπου βγαίνει γυμνόστηθη, μεγάλα βυζιά σκούρες μικρές ρώγες και τακούνια 12ποντα-14ποντα ουτε ξέρω πως λέγονται, περπατημα λες και προσπαθουσε να ισσοροπησει στις γοβες. Αρχισα να μυριζομαι την μουφα-φαση οταν μπηκε στο δωμάτιο του συναγωνιστη και βγηκε αστραπη, παραπανω απο 5λεπτο θα επαιρνα ορκο δεν εκατσε!! Γιατι δεν ακουσα το ενστικτο μου, οεο; περνάω σαν λαλακας δίνοντας τα 30 ευρω. Ερχομενη η κοπελα μεσα ειχε υφος αφ'υψηλου του στυλ "αντε να σε εξυπηρετησουμε και σενα" και εφτιαχνε τα μαλλια της στον καθρεφτη. Αρχισα τα χαδακια με εκεινη να βογγαει και καλα, ψευτικα τελειως. Παω να φιλησω τα βυζια και σε 4 δευτερολεπτα μου λεει "φτάνει". - "Συγγνωμη;" - "ε τι; φτανει" - "γιατι;" - "ε πως θα βγαλω ολο το βράδυ;" - "Τι εννοεις;" - "Αν ειναι ο καθενας να μου πιανει και να φυλαει τα βυζια, δεν γινεται, ποναω!" (ΝΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ!!!!!)
Μου ρθε να της πω τι λες ρε ουφο;;;; σκεφτηκα και να την κραξω να ζητησω τα λεφτα πισω, αλλα λεω αντε μην εχουμε φασαριες νυχτιατικα. Συνεχισε με πιπα, χαλια κατε με, αλλα και καλη να ηταν η διαθεση μου ειχε χαθει. Την γυρισα στα 4 οπου κατεθεσα με πολυ δυσκολια χρησιμοποιωντας τη δικη μου φαντασια. Καλα μιλαμε ειχα να χρησιμοποιησω ετσι την φαντασια μου απο 14 χρονων που αυνανιζομουν 2-3 φορες τη μερα. Ελεος δηλαδη!
Συμπέρασμα.... μαύρο! Συναγωνιστές μακρυά!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.978
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού