Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 456097
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ελαφρώς καθυστερημένη η κριτική, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ.
Μετά από αρκετό καιρό αποχής από... τα στούντια, είπα να ξαναπεράσω μια βόλτα και μιας και ο δρόμος με έφερε από εκεί είπα να δοκιμάσω την τύχη μου. Η επίσκεψη έγινε εντελώς στα τυφλά, καθώς ήταν η πρώτη μου φορά στο συγκεκριμένο μαγαζί και χωρίς καν να ξέρω ποια κοπέλα δούλευε εκείνη την ώρα. Πάρκινγκ άνετο, ακριβώ απ' έξω, δίπλα σε άλλα παρκαριμένα στο ίδιο σημείο. Θα έχει κόσμο, λέω, και πραγματικά με το που μπήκα μέσα άλλοι δύο περίμεναν στο σαλόνι, ενώ η κοπέλα περιποιούνταν κάποιον τρίτο συναγωνιστή. Οταν έσκασε μύτη η Κωνσταντίνα, δεν το σκέφτηκα καθόλου. Μόλις την είδα πέρασαν από το μυαλό μου οι κριτικές που είχα διαβάσει για πάρτη της. Κατέθεσα το εισιτήριο των 50 ευρώ και πέρασα στο δωμάτιο. Οχι τίποτα ιδιαίτερο, αλλά τουλάχιστον καθαρό. Η ντουσιέρα με την κουρτίνα και η CRT τηλεόραση των 14 ιντσών μετριάζουν κάπως την εικόνα, αλλά αυτό είναι το λιγότερο μιας και αν οι υπηρεσίες είναι καλές κανείς δε θυμάται τέτοιες λεπτομέρειες. Στο διά ταύτα λοιπόν, μετά από κάνα εικοσάλεπο σκάει το πιπινάκι. Για την εμφάνισή της να μην τα επαναλαμβάνω, τα έχουν πει κι άλλοι, ενώ υπάρχουν και οι φωτογραφίες. Ξεκινάει με λίγα χάδια και σε λιγότερο από ένα λεπτό κάνει κίνηση να μου περάσει σκούφο. Δεν είπα τίποτα αλλά σίγουρα μου κακοφάνηκε αυτή η βιασύνη. Η πίπα της αρκετά καλή, διήρκεσε όσο χρειάστηκε για να πετρώσει το εργαλείο, αλλά σίγουρα λιγότερο από όσο θα ήθελα. Ανέβηκε από πάνω μου με σαφή διάθεση να με κάνει να τελειώσω γρήγορα (είπαμε, είχε κόσμο στο σαλόνι), αλλά για κακή της τύχη αυτό δεν συνέβη. Μετά από εναλλαγή στάσεων και τυπική συμμετοχή εκ μέρους της, κατέθεσα στα τέσσερα με θέα το υπέροχο είναι αλήθεια κωλαράκι της. Με ευχαρίστησε και έφυγε.
Δεν πέρασα κι άσχημα, αλλά σίγουρα με βάση όλα όσα είχα διαβάσει περίμενα πολύ περισσότερα. Είναι πιθανό να μην την πέτυχα σε καλή φάση, άλλωστε έδειχνε κάπως στραβωμένη. Μπορεί και να ξαναδοκιμάσω, αλλά μέχρι τότε θα ποντάρω σε πιο σίγουρα για μένα χαρτιά.
Τα σέβη μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού