Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 86 10
Sex Studio 111249
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτομηνιά και εξαιτίας επαγγελματικής συνάντησης βρέθηκα στην περιοχή του Βοτανικού η οποία θα μπορούσε άνετα να χαρακτηριστεί ως "κόκκινη" περιοχή με τόσα στούντιος που υπάρχουν Μεγάλο χαμόγελο

Εγώ προτίμησα κάτι λιγότερο φανταχτερό αλλά ταυτόχρονα τόσο σίγουρο!Μεγάλο χαμόγελοΣτο Σερβίων 26 ήταν η Στεφανία!Όπως την λέω ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ!Εμμμμ Ανάμεσα από τα κενά που άφηνε το μαύρο δίχτυ που φορούσε έβλεπα το φοβερό και μεγάλο στήθος της και όχι μόνο!Φυσικά,αφού είχα και τις καλύτερες εντυπώσεις από προηγούμενη φορά,πέρασα.

Η κυρία επί της υποδοχής πολλή καλή.Μου ζήτησε αν χρειάζομαι κάτι να πιω.Ένα νερό ζήτησα και τό έλαβα αμέσως!Μετά καθαρή πετσέτα και με οδήγησε στο μπάνιο για να πλυθώ.Το δωμάτιο ήταν άνετο και μεγάλο μάλιστα είχε και κρεβάτι για μυική χαλάρωση!

Ξεκίνησε ομαλά με κουβεντούλα και σταδιακά άρχισε να με διεγείρει με τα πλούσια προκαταρκτικά της!Στην πεολειχία νομίζω είναι από τους master του είδους ενώ και στο σεξ δεν υστερεί καθόλου.Η συμμετοχή της είναι πολλή καλή και σε αφήνει ως ένα βαθμό να ασχοληθείς και μαζί της,πράγμα που με διεγείρει και με φτιάχνει εξαιρετικά!Μεγάλο χαμόγελο

Η συνάντηση κρίθηκε επιτυχής για άλλη μια φορά και σίγουρα θα ακολουθήσουν κι άλλες μαζί με αυτήν την σέξυ και αρχοντική ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ!Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού