Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 116 10
Sex Studio 159741
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημερομηνία κατά προσέγγιση, έχω πάει στη Χριστίνα 2 φορές στην μεσημεριανή βάρδια... Καταρχήν θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα Θεόδωρο της προηγούμενης κριτικής. Τα κορίτσια στο στούντιο της λεωφόρου Καρέα έχουν τρελλαθεί! Για τη Σάρα έχω ήδη γράψει, το κορίτσι τα έχει όλα. Εχτές που πήγα και την βρήκα ολίγον πιωμένος, πάλεψε για να πάρει τα χύσια. Η Χριστίνα της εν λόγω κριτικής, είναι ίσως η πιο ασχημούλα της ομάδας, αλλά άμα αρχίσει τα μαστορέματα... τότε ξεχνάς το εμφανισιακό. Ιδίως όταν φοράει ένα ολόσωμο κορμάκι με δίχτυ και τρύπες στα επίμαχα σημεία... Αν έχετε συνηθίσει από τα άλλα στούντιο "καλησπέρα, φιλάκι, ξάπλωσε" κλπ στο συγκεκριμένο τα κορίτσια (και η Χριστίνα) χώνονται με φόρα ανάμεσα στα σκέλια με τις γλώσσες προτεταμένες σαν πόμολα γλύφωντας με μανία. Αν κρατηθείτε εκεί και δεν χύσετε αρχίζει ένα νευρωτικό γαμήσι που εμένα δεν με τρελαίνει, αλλά είναι πολύ καλό, πετάνε καπότα για να ξεκινήσουν ξανά γλύψιμο και γενικά γίνεται ένα νταραβέρι πολύ PSE. Χριστίνα, Τζίνα, Σάρα συστήνονται ανεπιφύλακτα. Στα αρνητικά του στούντιο, ιδίως όταν είναι ο τσάτσος είναι λίγο μπόχα στα δωμάτια και επίσης αν πέσεις σε άγνωστες σε κάποια βάρδια μπορεί να φας σέρβις τύπου φυλής. Επίσης αν θέλετε το "κάτι παραπάνω" να πηγαίνετε πλυμμένοι, περφουμαρισμένοι και ξυρισμένοι κάτω, αλλιώς δεν θα ασχοληθούν και είναι απόλυτα λογικό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού