Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161914
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγα να δω την Μαρια την σλοβακα που δεν την ειχα δει , απλα ακουγα
Ωραια κοπελα , ψηλη με ξανθο μαλι οχι μακρυ και ομορφουλικο στηθος
ειπα να κανω την δοκιμη μου ...

Μπηκα στο δωματιο και ετοιμαστηκα , ηρθε και αυτη γρηγορα και μου προτεινε να ξαπλωσω
αν και γω ετοιμαζομουν για οριο μπαλαμουτι , τεςπα την επεσα

Προκαταρκτικα ειχαμε βυζοτριψια στο σωμα μου , απ τα @@ μεχρι να μουτρα ενω και το μαλι βοηθουσε σ αυτο ,
7-8 επαναληψεις ειχαμε και μετα πιασαμε το πουλακι μας το οποιο μολις ξηπνουσε , περασμα καποτας καλτσα style ,και μαλιστα ψιλοστραβα ,
πραγμα απαραδεκτο για μια (οπως ακουω) παλια < καραβανα >

Ξεκινησε η πιπα η οποια ηταν αρκετα και βαθια , ενω τα μπαλακια χαιδευονταν με το χερι
Γλωσσα εκει κατω ΔΕΝ , διακριτικα μεν σπαστικα δε , με απετρεψε απο το χαιδεμα του στηθους 2-3 φορες
( πραγμα το οποιο ενησχυει τις υποψιες επεμβασης που ειπεν μερικοι )
Δεν επεμενα , σεβαστικα το γεγονος οτι μπορει να εχει γινει καμια επεμβαση και να ποναει
αλλα δεν μου ειπε τιποτα , οποτε ενα ψιλοξενερωμα το πηρα ... Γκριζες ζωνες τα βυζια της Μαριας
διαβαζω αλλους που δε τους αφησε να τα γλυψουν , αλλα ουτε να τα χαιδεψω ?

Ντεφι να γινει .... παμε παρακατω

Με ρωτησε αν θελω να ξαπλωσει η απο πισω και επελεξα το πρωτο ενα σωληναριο εκανε την εμφανηση του και το ομορφουλικο αιδοιον επαλειφθηκε με ΛΙΓΗ ποσοτητα κρεμας πριν μπω ...
Και να με μεσα , ευτηχος οχι σε κανα πηγαδι , η κρεμα εμφανης , αλλα δεν επλεε το πουλακι μου οκ... ακολουθησε ολογολεπτο γαμησι ενω καποιοι ηχοι εκ μερους της ηταν τουλαχιστον συντονισμενοι
Λιγες αγγαλιτσες εκαναν την ατμοσφαιρα ποιο ευχαρηστη και μενα ποιο ντουρο
Το γυρισαμε σε πισοκωλητο οπου ο ποπος αν και λιγο πλαδαρος μαρεσε και συνεχησα τον αγωνα , αυτο που δε μαρεσε ειναι οτι εβαλε χερι-ροδελα για να μη μπαινω πολυ μεσα ...
συνεχισα παρα τις αντιξοοτητες αλλα πιαστηκαν τα μπουτια μου , ειπα να κατεβω απ το κρεβατι να τελεωσει λιγο το ποδι και ενω πηρα θεση αυτη ορμηξε και ξαναπηρε πιπα
καλη προτοβουλια αφου το τσουτσουνι ειχε χασει ολιγον πιεση αρκετουτσικη σε ωρα η πιπα και ξανα πισοκολητο με μενα να παταω κατω , πηγα να πιασω βυζι , ξανα ακυρο , μαζευοταν
παμε ξανα απο πανω μπας και τελειωσουμε λεω , παμε , και το χερι σταθερα σαν προεκταση του αιδοιου παρεμβαλει αναμεσα μας

Βαρεθηκα και βγηκα αρχησε να μου το παιζει αλλα με τα δαχτυλακια της ηθελε πολυ ωρα , το ανελαβα εγω , σαν παλιος μαλακας ξερω την δουλεια μου
η προταση μου για χυσιμο στην κοιλια δεν εγινε δεκτη , και στο παρα 5 της το εδωσα να το τελειωσει οπως και εγινε ...
(αλλο ακυρο , μου πατουσε τ @@ ενω τον επαιζα προφανος νομιζωντας οτι βοηθαει , παροτι της πηρα το χερι 2 φορες , τα ξαναζουληξε και τριτη ....)

Λιγο η κρεμα , λιγο το χερακι-αποστατης , λιγο η μουγκαμαρα ( δεν ειπαμε σχεδων τιποτα) λιγο η προσφατη εμπειρια με Χριστινα.de
Δεν ηταν και πολυ δυνατη φαση

Ενω ντυνοταν με ψιλοεκραξε για το χυσιμο που προτεινα ( πως σου ηρθε κλτ )
Της ειπα οτι το εχω κανει αλλου ,
Ειδικα σε φασεις που δε τελειωνω τα κοριτσια το προτεινουν καμια φορα ως αποζημειωση ( για τα χερακια- αποστατες για τις κρεμες κλτ )
Μου ειπε οτι δεν ειναι ολες ιδιες ( οι αλλες θα ειναι πουτανες μαλλον ) και εφυγε με ενα γεια

Στην σκια της Χριστινας.de η επισκεψη , μπορει να αδικει λιγο την Μαρια την οποια επρεπε να τιμησω σε ξεχωριστη εξοδο μαλλον
Μιας και στις ρουμανες του LA FAMME δεν εχω και πολυ εμπιστοσυνη ( Λουνα πηρα , Λουση αν και δε με κεντρισε ισως ... )
αν δεν γινω καλογυρος μαλλον θα ξαναπαω σε Μαρια καποια στιγμη γιατι δεν πιστευω οτι πηρα οσα αξιζει
αν και την ειδα πρωτη φορα , δε νομιζω οτι ηταν ο εαυτος της σημερα....

================================================================================
Τιτλοι τελους

Μαρια...
Γενικος μου αφησε μια οχι και τοσο καλη εντυπωση , ηταν λιγο < κρυα > σαν κατι να την προβληματιζει...
Τελος παντων , να γαμησω πηγα και οχι να ψυχολογησω. Ισως ενα διαλειμα της κανει καλο ....
Συγκρινοντας παλιες με νεοτερες κριτικες κατι εχει αλλαξει παντως :/

La Famme
Το θεμα με τα σκυλια στην πορτα βελτιωθηκε ,
Στρωσαν διπλα στο παρκινγ και ξαπλωνει εκει ο συμπαθης κοπρος χωρις να ενοχλει
Αν σφουγκαρισουν και την σκαλα καμια 20ρια φορες ακομη θα καθαρισει και θα μυριζει και ποιο ομορφα
μεσα το μαγαζι ειναι μια χαρα ανετο καθαρο και ζεστο ( ισως παραειναι ζεστο )

Jo
Αστειευομενοι με εναν φιλο που του ειπα την φαση σκευτικαμε τι θα γινει αν παει κανεις που δεν ξερει μεσα σε κανα τζακουζι κλτ
Aφου βυζι δε θα μπορει να πιανει , τουλαχιστον να του δωσουν κανα κιτρινο παπακι να παιζει του παιδιου lol

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού