Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 455050
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
"wie gerne wollt ich mit dir geh'n, mit dir Lili Marleen!!!"

Θα το 'θελα πάρα πολύ να φύγω μαζί της σ' ένα νησί!!! Γιατί η Λιλη είναι ο τύπος της Γερμανίδας τουρίστριας που συναντάς το Καλοκαίρι στα νησία. Της Γερμανίδας που αν την δεις στην παραλία topless με string, θα σου κατέβει όοοοοοοοοοολο το αίμα στο...κεφάλι, χωρίς να μείνει ούτε σταγόνα στο υπόλοιπο σώμα!!!!!!!!

Στο ύψος είναι κανονική προς ψηλή, με καστανά μαλλιά και καμπύλες που σε αναστατώνουν!!!
Δεν δίστασα καθόλου και πέρασα στο δωμάτιο. Λίγα λεπτά αργότερα ήρθε και η Λιλη. Έβγαλε με μια της κίνηση αυτό που φορούσε και έμεινε ολόγυμνη δίπλα μου. Το δέρμα της είναι τόσο λείο και απαλό, που δεν χόρταινα να την αγγίζω. Μετά ξεκίνησε αυτή. Το στοματικό της ήταν πάρα πολύ καλό, με ωραίο γλείψιμο και στα...περίχωρα! Στην συνέχεια τοποθέτηση λιπαντικού, εναλλαγή τριών στάσεων (στα τέσσερα τα δίνει όλα!) και η σεμνή αυτή τελετή έλαβε τέλος...
Είπαμε μερικές ακόμη κουβεντούλες στα Αγγλικά και Gute Nacht.
Τελικό συμπέρασμα: θα ξανατιμηθεί ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!


Υ.Γ. Δυστυχώς όμως έχει ΚΑΙ αυτή μερικά τατουάζ... Πιστέψτε με, δεν έχω τίποτε απολύτως εναντίον τους. Άλλωστε έχω κι εγώ ένα! Απλά πιστεύω πως θα έπρεπε να απαγορευτεί δια νόμου σ' αυτές τις ΘΕΪΚΕΣ ΚΟΡΜΑΡΕΣ να μουτζουρώνουν τις σωματάρες τους με τατουάζ (οι άλλες ας κάνουν ότι θέλουν, δεν μας νοιάζει καθόλου Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο)

Υ.Γ.2 Η κυρία της υποδοχής ήταν ευγενική και χαμογελαστή.

Υ.Γ.3 Η βαθμολογία είναι η μεγαλύτερη επιτρεπτή για rookie.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Kingdom of Thanos
Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού