Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τα λογια πλεον ειναι περιτα για αυτον τον κοριτσαρο απ τη τσεχια.η σαμπρινα εχει αυτο που λεμε το 'πακετο' που χρειαζεται αυτη η δουλεια.τι εννοω?ας ξεκινησω απ την εμφανιση η οποια κατα τη γνωμη μου ειναι απλα τελεια,δηλαδη αρκετα ψηλη(1.85 με τακουνια),ωραιο προσωπο,τεραστιο φυσικο στηθος και ποδαρες.πολυ συμαντικο προσων ειναι η υπομονετικοτητα της.με τη πρωτη επαφη μαζι της καταλαβαινεις πως το κατεχει το αθλημα και μαλιστα πολυ καλα βγαζοντας προς τα εξω το συμαντικοτερο για μενα προσον,τον επαγγελματισμο.οσο για τη καθαριοτητα τι να πω,η τυπισα ειναι σχολαστικοτατη και με τον εαυτο της αλλα και με το πελατη της.οσες φορες την εχω παρει πριν ξεκινησουμε κανει ντουζακι και ενιοτε και γω μαζι της αναλογα με το προγραμμα που εχω επιλεξει.να επισημανω επισης πως ο χωρος ειναι ολοκαινουριος,πεντακαθαρος και απο θεμα διακοσμησης πολυ μπροστα γενικα.τι αλλο να πω?ολα τα παραπανω πιστευω πως συμβαλουν για να υπαρξει μια τελεια επισκεψη σε εναν τετοιο χωρο.ελπιζω η κριτικη μου να σας φανει κατατοπιστηκοτατη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Υπηρεσίες
astra85
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
1.198
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού