Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155522
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Το τέλος μεγάλης τσάρκας με βρήκε στο Κ6.
Δυο εργαζόμενα κορίτσια. Η Νικολ και η Μιχαέλλα.
Την Μιχαελα την έχω ήδη «γνωρίσει».Την Νικολ περίπου.
Και τι εννοώ:

Η Νικολ είναι η κοπέλα που εργαζόταν στο Φυλής 80 με το όνομα Έλλη, πριν κάποια χρόνια.
Την είχα συναντήσει εκεί και ήταν από τις χειρότερες εμπειρίες μου. Ειναι όμως πολύ εντυπωσιακή γυναίκα. Μελαχρινή με μακριά μαλλιά μέχρι την μέση, πλούσιο ενισχυμένο στήθος, κωλάρα, μπουτάρες. Έκφυλο πρόσωπο. Ορισμός της γυναίκας που κάποιος θέλει να κάνει άγριο sex.
Από καιρό το γυρόφερνα στο μυαλό μου, να της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία και σήμερα ήταν η κατάλληλη στιγμή.

Όλα ξεκίνησαν με τους χειρότερους οιωνούς. Υπερβολικός κόσμος στο σαλόνι, κακόγουστος χαβαλές, οχλαγωγία, παρόλο που η ώρα ήταν περίπου 04:00
Ηλθε η ώρα μου για το δωμάτιο, μιας και άλλοι προηγούντο.
Αρκετός χρόνος αναμονής και στο ωραίο ομολογουμένως δωμάτιο. Λίγο ακόμα και θα με έπαιρνε ο ύπνος.
Επιτέλους ηλθε η Νικολ. Κεφάτη φαινομενικά, με ρώτησε αν έχουμε ξαναβρεθεί.

Με κάθισε στα γόνατα στο κρεβάτι. Έκατσε και αυτή ανάλογα και μου πρόσφερε τα στήθη της για πιπίλισμα, κατεβάζοντας το κάτι σαν στράπλες που φορούσε. Από πλευράς της κανένα προκαταρκτικό.
Ξάπλωσε και ενώ εγώ ήμουν γονατιστός, έβαλε με το στόμα το προφυλακτικό με τον «μικρό Cheyenne» ακόμα μελάτο.
Άτεχνο στοματικό, μηχανικό θα έλεγα, το μόνο θετικό ότι περιποιήθηκε και τα @@κια.
Με κάτι ακροβατικά που συνηθίζει να κάνει, έβγαλε το στργκάκι της και με προσκάλεσε σε ιεραποστολικό.
Ψεύτικα «αχ-βαχ» με εμφανώς κακή συμμετοχή, δεν γινόταν δουλειά.....
Πήρε την πρωτοβουλία και ξανά στοματικό, για να συνεχίσουμε στα τέσσερα.
Το εμφανές ρεσιτάλ ηθοποιιας ηταν αστείο, η διάθεση της "να τελειώνουμε" εμφανής, οι προτροπές του στυλ “Fuck me” και άλλα σχετικά είχαν εντελώς αντίθετο αποτέλεσμα.
Για να μην πάει χαμένο το πενηντάρικο της ζήτησα στοματικό, και με ένα κοκτέιλ, στοματικού, χειροτεχνίας και καραμαλώματος στα @@κια, ηλθε το τέλος.
Σηκώθηκε, έβαλε το στριγκάκι της, έφτιαξε τα μαλλιά της, σήκωσε το στράπλες της και έφυγε.

Σοφή παροιμία αυτή που λέει: «Ο λύκος και εάν εγερασε…». Η δεύτερη ευκαιρία της Νικολ. στέφθηκε με απόλυτη αποτυχία. Εμφανής τάση για γρήγορο τελείωμα, μηδενικά προκαταρκτικά, 100% αναληφοθανης συμμετοχή. Ίσως ένας νεαρός που η θέα μιας όμορφης γυναίκας τον εξιτάρει να περάσει καλά μαζί της, όμως ένας έμπειρος άνδρας που θέλει το κάτι παραπάνω, θα απογοητευτεί. Η μικρή βελτίωση της, από τότε που την συνάντησα στην Φυλής δεν είναι ανάλογη με την διαφορά της τιμής.
Μάλλον κάποια πράγματα δεν αλλάζουν…..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Νικόλ, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2010
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού