Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271294
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα γράψει ότι δεν θα γράψω κριτική για στουντιοκόριτσο!!!!
Η Μαντόνα με ανάγκάζει να "σπάσω" την υπόσχεση που είχα δώσει στον εαυτό μου!!
Ένα από τα καλύτερα "τεμάχια" που έχω "πάρει", απλώς έτυχε να είναι σε στούντιο!!!!
Άνετα "στεκόταν" στα 5στερα σημεία της πόλης μας, ανάμεσα στις υπόλοιπες που μας έρχονται κατά καιρούς!!!!!
Και μάλλον θα είναι η πρώτη και τελευταία!!!!
Την συνάντησα 2 φορές, τον Αύγουστο και στην αναγραφόμενη ημερομηνία για 1 ώρα!!!
Περιγραφή προσώπου - σώματος.....τα έχουν πει λεπτομερώς οι προηγούμενοι!!!!
Σέρβις της κολάσεως, αφού την βοηθάει το χυμώδες σώμα της....αλλά έχει και τα μειονεκτήμα του!!!!
Πίπα πολύ καλή, στον ρουφάει(πόνοι ηδονής), στον γλύφει, στον "χτυπάει", τον φέρνει στροφές, στον χουφτώνει.....άμα κάνει τέτοια και στον λεβιέ του αυτοκινήτου της, κάθε μήνα θα είναι στο συνεργείο!!!!!!
Στο cowgirl υστερεί λόγω σωματοδομής....αυτή πάντως το απολαμβάνει!!
Σεξ σε όλες τις στάσεις και προστυχόλογα όταν πρέπει και στον τόνο και το ύφος που πρέπει!!!
Εμένα με έφτιαχνε να τα ακούω στα ελληνικά χωρίς κόμπλεξ και ηθικές αναστολές από μέρους της!!!
Ξέρετε τι εννοώ....
Καθαρόαιμη Ελληνίδα σε νοοτροπία, συμπεριφορά και τρόπο σκέψης...αυτό τα λέει όλα!!!!
Άλλοτε ναζιάρα, άλλοτε αφέντρα και άλλοτε δούλα που σε κοιτάει στα μάτια για την επόμενη "αποστολή" της!!!!
Όποιος σκεφτεί να "φτιάξει" κάτι παραπάνω μαζί της....την πούτσισε!!!
Γουστάρει να σε αποπλανεί με οποιονδήποτε τρόπο, για να αυξάνει την αυτοπεποίθεσή της και μόλις "παραδοθείς" τότε είναι αργά για σένα!!!
Τέτοιες γυναίκες καλύτερα να τις πληρώνεις για να παίρνεις αυτό που θέλεις....μετά φιλάκια και εις το επανιδείν!!!!

Υ.Γ. Μωρό, αν έδινες και γλωσσόφιλα με τέτοια χείλη που έχεις, θα σε "κυνηγούσα" μέχρι την άκρη του κόσμου!!!!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Geopa
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
39
Πόντοι:
1.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού